Ви дізнаєтесь:
- Який бюджетний подарунок можна подарувати на Різдво
- Як здивувати маму на різвяні свята
- Який подарунок може зробити дитина своїми руками на Різдво для мами
Різдвяні свята — це період віри в диво, час здійснення мрій та отримання подарунків. Його чекають не лише діти, а й дорослі. Главред розповідає, який подарунок на Різдво можна зробити найріднішій людині — мамі.
Іменний альбом для збереження незабутніх моментів
Перший подарунок, який можна подарувати мамі на Різдво - іменний фотоальбом. Ви можете обрати різні формати, матеріали та дизайн, щоб створити унікальний альбом, який відображатиме індивідуальність вашої мами.
Наприклад, можете обрати альбом у формі фотокниги, де зберете найцінніші фотографії у хорошій якості, з твердою обкладинкою та якісним папером.
Також можна обрати фотокалендар, в якому кожен місяць відображатиме пам'ятні моменти та щасливі спогади.
Ще однин варіант - фотополотно. Ви можете обрати улюблено фото вашої сімʼї та повісити в будинку на видному місці.
Незалежно від обраного формату альбому, важливо підібрати фотографії, що відображають найцінніші моменти життя вашої мами, і додати особистий штрих за допомогою підписів, цитат або ілюстрацій до зображень.
Баночка "За що я люблю маму"
Якщо ви в пошуках подарунка, який може створити дитина своїми руками, то сайт Weird Unsocialized HSers пропонує зупинитись на банці, яка буде повна різних папірців із приємними словами.
"Одним із моїх найулюбленіших різдвяних подарунків, які я коли-небудь отримувала, була банка, повна маленьких папірців, на яких моя донька написала: "Причини, чому я тебе люблю". Їй було близько 10 років, коли вона мені це подарувала. Зараз їй 19 років, і це все ще мій улюблений подарунок, тому що він йде від її серця. Я завжди буду зберігати його!", - розповідає авторка сайту.
Незабутні враження
Дарувати враження, а не речі - чудова ідея різдвяного подарунка для мам, адже спогади залишаються в нашій пам'яті значно довше, ніж матеріальні предмети.
Щоб справити незабутнє враження, ви можете запропонувати мамі:
- романтичний відпочинок або сімейну подорож до чарівного та екзотичного місця, щоб провести час разом та відпочити;
- майстер-клас з кулінарії, живопису, гончарства або будь-якої іншої сфери, яка її цікавить;
- оздоровчий сеанс у спа-салоні, хамамі або масажному центрі;
- концерт, шоу або культурний захід, щоб провести незабутній та емоційно насичений вечір.
Якщо ви в процесі підготовки до Нового року, радимо ознайомитись з матеріалом про те, як з'явилася традиція ставити ялинку на свято.
Різдвяна тематика
Як варіант, ви можете придбати подарунки з різдвяною атрибутикою, або невеличкі предмети інтер’єру, які однозначно здивують маму, а будинку додадуть затишку і тепла.
Ідеї різдвяних подарунків для дому:
- миле домашнє взуття з елементами Різдва;
- святковий фартух;
- нічник із символами Різдва;
- фігурне дзеркало у святкових тонах;
- соляна лампа або ж свічки для Різдва.
Крім того, якщо ваша мама любить прикрашати стіл та запрошувати гостей на Різдво, то можна подарувати набір посуду з елементами Різдва.
Читайте також:
- Небезпечно брати: які подарунки не можна приймати від свекрухи
- Чоловік купував подарунок другу на день народження і розбагатів на 4 млн доларів
- Весільний подарунок бабусі для внучки "підірвав" мережу: що вона подарувала
Коли в Україні святкують Різдво
На фоні повномасштабного вторгнення Росії в Україну почало активно обговорюватися питання про дату святкування Різдва. У ПЦУ дозволили віруючим відзначати свято 25 грудня або 7 січня за бажанням.
У нашій культурі святкування Різдва Христового 25 грудня було прийнято до 1918 року, поки комуністи не захопили і не окупували Україну.
24 грудня глави ПЦУ та Української греко-Католицької церкви обговорили необхідність реформи церковного календаря. Вони домовилися створити спільну робочу групу, яка повинна всебічно вивчити це питання.
Проміжні результати опитування в додатку Дія показали, що більшість українців відзначає Різдво 25 грудня. Таким чином, Україна приєднується до західного світу з його традиціями та святами.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред