
Читайте в матеріалі:
- Як саме українські дрони вразили ворожий ЗРК
- Що сталося з екіпажем після удару по "Тор-М2"
Підрозділи Національної гвардії України успішно знищили російський зенітно-ракетний комплекс "Тор-М2" на південному напрямку. Про це повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко у своєму Telegram-каналі.
За словами командувача, ворожу техніку вдалося вразити завдяки скоординованим діям розвідки та операторів дронів.
"Ще один ворожий ЗРК „Тор-М2" знищено на півдні!" — зазначив Півненко.
Нацгвардійці застосували дрони, які кілька разів скинули вибухівку на ціль. У результаті техніка зайнялася, а російські військові були змушені тікати з позицій.
"Цього разу під влучним ударом опинився російський зенітно-ракетний комплекс „Тор-М2"", — додав командувач.
Подальша доля екіпажу ЗРК наразі невідома, однак сам факт знищення ворожого комплексу є суттєвою втратою для російських військ.

Національна гвардія також оприлюднила відеозапис операції, на якому зафіксовано момент ураження техніки.
Удари по території РФ - що відомо
Як повідомляв Главред, у ніч на 7 травня Росію атакували дрони. Вибухи прогриміли в Саранську, Тулі та в Московській області. У Саранську (Республіка Мордовія) після атаки дронів, горить завод Оптиковолоконні Системи.
У вівторок, 6 травня, мер Москви Сергій Собянін повідомив про атаку безпілотників на столицю Росії. За його словами, російська ППО нібито відбила атаку двох БПЛА, що летіли в бік Москви.
Авіаційний фахівець і науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко заявив, що нещодавню масштабну атаку безпілотників на територію Росії можна розцінювати як своєрідну розвідку боєм - перевірку слабких місць у російській системі ППО.
Читайте також:
- Форсирование реки Днепр: известно, возможен ли прорыв РФ в ближайшее время
- Взорвали мост и перерезали трассу: ISW рассказали об успехах ВСУ на Курщине
- Бои продолжались 6 месяцев: ВСУ отбили важнейшие территории на одном направлении
Що таке Telegram?
Telegram - кросплатформна система миттєвого обміну повідомленнями (месенджер) із функціями обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, а також стікерами, фотографіями та файлами багатьох форматів, повідомляє "Вікіпедія".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред