У жовтні цього року українцям було нараховано платежів за комунальні послуги більше, ніж у жовтні 2019 року, відразу на чотири мільярди.
Така інформація випливає з експрес-випуску Держстату. Якщо в жовтні 2019 року українцям було нараховано 7 млрд гривень в платіжках ЖКГ, то рік по тому – 11 млрд. З них громадяни заплатили 9 млрд, тобто 81,2%.
На кінець жовтня цього року, зазначили в Держстаті, сума заборгованості населення
- за постачання і розподіл природного газу склала 22,4 млрд гривень;
- за теплоенергію і гарячу воду - 16,7 млрд гривень;
- за централізоване водопостачання та водовідведення - 5,7 млрд гривень;
- за управління багатоквартирними будинками - 5,1 млрд гривень;
- за електроенергію - 5,1 млрд гривень;
- за вивезення сміття - 1,1 млрд гривень.
"У жовтні платіжка за послуги ЖКГ українців, яку Зеленський "знизив", стала більше на 4 мільярди гривень, ніж у жовтні 2019. А за останні півроку - більш ніж на 20 мільярдів, ніж за аналогічний період минулого року. Борг за послуги ЖКГ тільки за жовтень збільшено на 2 мільярди гривень.
читайте такожУкраїнців ще ніколи не грабували так, як при ЗеленськомуПісля цього ціну на газ збільшили в 1,5 рази, з 1 січня тарифи на розподіл газу збільшують на 80%, тарифи на воду - на 20%, тарифи на електроенергію - в кращому випадку ліквідують пільговий тариф на перші 100 кВт, в гіршому - піднімуть в два рази. У кризу. Залишають людей без роботи і збільшують платіжку ЖКГ", - прокоментував ситуацію, що склалася, експерт у сфері ЖКГ Олександр Скубченко.
Він зазначив, що сьогодні держава не веде контроль і нагляд у сфері ЖКГ і не захищає споживачів.
"Послуги все дорожче, а якість їх все гірше. Все-для злодіїв, все заради монополій. Залишилося прийняти законопроект слуг народу по вибивання боргів ЖКГ з населення і влаштувати в країні рекет, віднявши у людей останнє. Бідних Зеленський переміг. Залишилося добити жебраків", - резюмував експерт.
Раніше стало відомо, що НКРЕКП схвалила підвищення тарифів на доставку і розподіл газу в середньому в два рази з 1 січня 2021 року.
Також злетять тарифи на воду - в середньому на 20% по країні.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред