
Головне:
- До осені в Україні подорожчають популярні фрукти
- Ціни на кабачки та картоплю підвищать на 10-20%
Ціни на продукти в Україні неприємно дивують вже кілька місяців поспіль, особливо це стосується сезонних овочів, фруктів та ягід. Через весняні заморозки вартість черешні, суниці, вишні, слив, абрикосів і персиків може зрости до 30%.
Про це, як пише Agronews.ua, розповіла директорка Львівського департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко. За її словами, підвищення цін торкнеться і ранніх овочів.
Через зниження врожайності ціна на фрукти та ягоди підвищиться на 20-30% до осені, натомість картопля, буряк та кабачки цього літа здорожчають на 10-20%.
Причинами цього є не лише заморозки, але й підвищення витрат на енергоносії, агрохімію, зарплату, пальне та антистресанти для рослин.

Підвищення цін на продукти в Україні - останні новини
Нагадаємо, Главред писав, що у українських магазинах та на ринках з’явилась перша черешня сезону, але її вартість змусила покупців хапатися за голови. Ціни на цю ягоду подекуди сягають 1400–1500 гривень за кілограм.
Раніше повідомлялося, що в Україні дорожчає м'ясо. Наприклад, кілограм курячого стегна в Україні коштує в середньому 134,30 гривні, в той час як минулого місяця така ж кількість м'яса коштувала 117,12 гривень.
Напередодні стало відомо, що ціни на овочі в Україні продовжують зростати, зокрема, суттєво дорожчає "борщовий набір". Ціни на свіжу цибулю в Україні зростають у порівнянні з минулим роком. Крім того, суттєво дорожчає капуста.
Інші новини:
- В Україні продають підроблене пальне: яка область лідирує за нелегальними АЗС
- Гривня різко обвалилась: курс євро та долара "полетів" вгору
- Стрибок, чи стабільність: банкір розповіла, чого чекати на ринку валют у червні
Що таке Agronews.ua?
Agronews.ua - інформаційне агентство, яке публікує актуальну, якісну інформацію та аналітику про головні події аграрного бізнесу. На сайті подана широка інформація про гравців аграрного ринку, їх лідерів, шляхи і методи досягнення результатів.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред