Італія має намір легалізувати сотні тисяч трудових мігрантів

Нелегальним мігрантам хочуть надати шестимісячний дозвіл на проживання.

Чехія, заробітчани
Італія хоче узаконити нелегальних трудових мігрантів / wyborcza.pl

Політична коаліція в Італії заявила про намір легалізувати сотні тисяч нелегальних мігрантів на тлі пандемії коронавіруса.

Як повідомляє видання La Repubblica, партія Рух 5 зірок заблокувала досягнуту угоду.

Італійські політики проявили ініціативу щодо легалізації 500 тисяч іноземців, які працюють у сільському господарстві, на будівництві та у догляді за хворими і людьми похилого віку.

Для нелегальних мігрантів готують шестимісячний дозвіл на проживання на період пошуку роботи. Якщо їм вдасться укласти трудовий договір, дозвіл на проживання продовжується на строк дії договору.

Фермери можуть узаконити своїх працівників, якщо подадуть необхідну заявку. Для цього необхідно, щоб іноземні громадяни раніше вже працювали в сільськогосподарському секторі.

читайте такожВ Італії прийняли важливе рішення щодо українських заробітчанНаголошується, що уряд готовий пробачити всіх роботодавців, які готові узаконити нелегалів, тому штрафи для них не передбачені. Саме цей пункт не сподобався Руху 5 зірок, і вони заблокували рішення. На думку політиків, відсутність покарання за нелегальне працевлаштування є "злочинним щитом".

"Незрозуміло, як можна уявити кримінальну та адміністративну амністію для тих, хто експлуатував нелегальних робітників. Тих, хто це робив, слід переслідувати за законом", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Карло Сібіліа від Руху 5 зірок.

Відзначається, що плани щодо легалізації також торкнулися італійців, які працюють нелегально.

Нагадаємо, з 4 травня в Італії почала діяти друга фаза пом'якшення карантину, запровадженого у зв'язку з пандемією коронавіруса.

Як раніше повідомлялося, межі Італії для іноземних туристів не відкриють до кінця року. Як заявив міністр культури і туризму республіки Даріо Франческіні, відкриття кордонів між країнами "буде залежати від епідеміологічної ситуації".

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти