У Сенаті США стверджують, що нові санкції проти російського енергетичного проекту Північний потік-2 приведуть до того, що трубопровід ніколи не буде запущено до роботи.
Про це заявив сенатор від Республіканської партії Тед Круз, коментуючи перспективи впровадження нових обмежень проти газопроводу СП-2, повідомляє американське видання USA Today.
За його словами, наступні обмеження Вашингтона сконструйовані таким чином, щоб не допустити кінцевої реалізації Північного потоку-2. Якщо санкції все ж будуть впроваджені, роботу газопроводу запустити не вдасться.
"Друга хвиля санкцій підготовлена з хірургічною точністю так, щоб не допустити закінчення будівництва. Вважаю, що цей проект ніколи не буде запущенио і газопроводом ніколи не піде газ", - сказав політик.читайте такожЗМІ дізналися нові дані про завершення будівництва Північного потоку-2
Також Круз підкреслив, що ембарго торкнеться юридичних осіб, які займалися процесом сертифікації газопроводу і надавали проекту страхові послуги. Санкції стануть сигналом всім компаніям, які інвестували фінансові кошти в будівництво Північного потоку-2.
Північний потік-2 новини
- Будівництво газопроводу Північний потік-2 було відновлено 11 грудня в економічній зоні Німеччини після річного періоду, пов'язаного із зупинкою робіт через санкції США.
- Сенат США вслід за Палатою представників прийняв законопроект про оборонний бюджет держави на 2021 рік. Документ включає нові санкції проти російських газопроводів - Північного потоку-2 і Турецького потоку. Конгресмени мають намір подолати вето Дональда Трампа, який обіцяв не підписувати закон.
- У США закликали Німеччину заборонити будівництво Північного потоку-2, проте у Бундестазі заявили, що Європа має право сама приймати рішення щодо цього питання і не вважає газопровід інструментом російського політичного впливу.
- Голова комітету Бундестагу з питань економіки та енергетики Клаус Ернст сказав, що Німеччина, як і раніше, не визнає американські санкції. Незважаючи на обмеження, у Берліні вірять у реалізацію Північного потоку-2.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред