Знімки з Бучі заперечують ідею компромісу, Україні потрібна зброя – Дуда

Президент Польщі наголосив, що злочинців потрібно називати злочинцями, а "Україні потрібні тільки три речі: зброя, зброя та ще раз зброя".

Знімки з Бучі заперечують ідею компромісу, Україні потрібна зброя – Дуда
Знімки з Бучі заперечують ідею компромісу, Україні потрібна зброя – Дуда/ Reuters

Україні потрібно надати озброєння для захисту від російських окупантів. Фотографії звірств російських окупантів, які вони вчиняли в Бучі, заперечують ідею будь-якого компромісу.

Відповідну заяву зробив президент Польщі Анджей Дуда, коли побачив оприлюднені знімки Бучі після звільнення міста від російських загарбників. Він наголосив, що речі потрібно називати своїми іменами, і злочинці є злочинцями.

"Злочинці мають бути названі злочинцями, притягнуті до відповідальності та засуджені. Знімки з Бучі заперечують переконання, що компроміс потрібно шукати за всяку ціну. Насправді захисникам України потрібні насамперед три речі: зброя, зброя та ще раз зброя", – написав Дуда у Twitter.

Знімки з Бучі заперечують ідею компромісу, Україні потрібна зброя – Дуда

Нагадаємо, після звільнення Бучі, Гостомеля, Ірпеня та інших українських населених пунктів від росіян відкрилися страшні звірства, які вчиняли там російські загарбники за час окупації. Там виявили багато тіл мирних мешканців, частину з яких не просто вбили, а закатували. Будинки та інша інфраструктура навколо просто зруйновані.

Також раніше були оприлюднені супутникові знімки гігантської братської могили, яку вирили російські загарбники в Бучі на території церкви Андрія Первозванного, щоб ховати там тіла вбитих ними українців.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні створять Книгу катів, у якій будуть зафіксовані усі російські окупанти, котрі вчиняли воєнні злочини проти українців.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти