Статус Нагірного Карабаху, більша частина якого переходить під контроль Азербайджану, поки що не визначено - питання вирішуватиметься пізніше.
Як пише ТАСС, із такою заявою виступив сьогодні президент Росії Володимир Путін, а також зазначив, що головним результатом домовленостей Росії, Вірменії та Азербайджану, є припинення кровопролиття.
"Статус Нагірного Карабаху буде визначено в майбутньому, поки що зберігається статус-кво", - сказав Путін.
За словами Путіна, конфлікт могли завершити ще 19-20 жовтня. Тоді як розповів він, Алієв погодився зупинити бойові дії з умовою повернення біженців до міста Шуша.
читайте такожХитрий план Кремля по Карабаху: експерти пояснили "кидок" Єревана Москвою
Однак, як підкреслив російський президент, проти цього рішення виступив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.
Також сьогодні президент Азербайджану Ільхам Алієв підкреслив, що обговорення статусу Нагірного Карабаху неможливе. Офіційний Баку виходить з того, що Азербайджан відновив свою територіальну цілісність.
читайте такожУ Кремлі відреагували на плани Туреччини відправити своїх військових в Карабах
До цього міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що статус Карабаху залежить від національного та релігійного питань.
Війна за Нагірний Карабах 2020 - що було раніше:
- 9 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв, президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали договір про припинення військових дій в районі Нагірного Карабаху.
- Серед іншого в Нагірному Карабасі строком на п'ять років розмістять близько двох тисяч російських миротворців.
- Експерти пояснили хитрий план Кремля по Карабаху. РФ прагнула змінити прозахідний вектор у Вірменії, кажуть експерти.
- Зокрема, політичний аналітик Андрій Ганжа описав, чому перемога Азербайджану в Нагірному Карабасі - пастка Туреччини і Росії. Битва за Нагірний Карабах призвела до катастрофічної поразки Вірменії та сумнівної перемоги Азербайджану.
- Інший експерт пояснив, хто виграв після перемир'я в Карабасі і як РФ здала Вірменію. За миротворцями РФ у Нагірному Карабасі наглядатимуть турецькі спостерігачі, нагадав Олег Жданов.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред