Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оцінив можливість введення російських "миротворців" до Нагірного Карабаху.
Як підкреслив він в інтерв'ю Інтерфаксу, Вірменію влаштовує такий сценарій.
"Для нас прийнятне введення миротворців. Я можу сказати, що уявленні Азербайджану щодо складу миротворців не співпадуть з уявленнями Вірменії з цього питання. Якщо вже говорити про компроміси, тут теж компромісною версією може стати присутність російських миротворців. У РФ хороші відносини і з Азербайджаном, і з Вірменією. Дуже важливо рахуватися з думками інших регіональних країн, важливо, щоб конкретні миротворчі сили стабілізували регіон, а не навпаки", - повідомив він.
Разом з тим, Пашинян зазначив, що колеги Вірменії по ОДКБ вже проінформовані про поточну ситуацію.
"Росія заявила, що Москва буде вірна договірним зобов'язанням, які має перед Вірменією у сфері безпеки. Якщо ситуація так буде розвиватися, звичайно, Вірменія з цим питанням звернеться в ОДКБ або може бути прямо до Росії", - додав прем'єр Вірменії.
читайте такожАлієв назвав головну перемогу Баку над Єреваном
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред