В автономному районі Китаю Внутрішня Монголія раптово виявили пацієнта, у якого діагностували бубонну чуму. Захворювання спровокувало стурбованість у державі.
Як повідомляє агентство Сіньхуа, влада Китаю вже вживає заходів, щоб попередити спалах.
Третій рівень епідеміологічного попередження оголошено після надходження в лікарню міста Баян-Нур пацієнта з підозрою на бубонну чуму. Медики відзначають, що існує небезпека поширення чуми серед населення.
Загрозу посилює той факт, що спалах бубонної чуми був зафіксований на заході держави Монголії.
читайте такожВ Італії виявили два штами Covid-19Як відомо, бубонна чума — переважаюча у людини форма чуми, гострого природно-вогнищевого захворювання, що переноситься паразитуючими на щурах блохами, здатними переходити на людину. Чума належить до особливо небезпечних інфекцій. Бубонна чума розвивається при проникненні збудника через шкіру (як правило, при укусі інфікованої блохи), характеризується хворобливим запаленням лімфатичних вузлів з утворенням "бубонів", найчастіше — пахових, рідше — пахвові, проявляється лихоманкою, вираженою інтоксикацією.
Раніше повідомлялося, що хантавірус в Китаї вперше вбив людину. ЗМІ писали, що чоловік раптово помер від хантавіруса в провінції Юньнань, і у нього не було явних симптомів захворювання.
Нагадаємо, лікар-епідеміолог Алла Мироненко заявила, що хантавірус – це не нове захворювання, воно природно-вірусне, його можна підхопити від гризунів, а передача вірусу від людини до людини неможлива.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред