Нові санкції проти Північного потоку-2 внесли в оборонний бюджет США

1 липня 2020, 08:33
159
Росія хоче використовувати газопровід як інструмент примусу, вважає конґресмен-республіканець Стів Вомак.
Північний потік-2
США хочуть зупинити будівництво Північного потоку-2 / Reuters

Сенат США вніс в проект бюджету національної оборони статті про запровадження додаткових санкцій відносно російського газопроводу Північний потік - 2.

Про це повідомив конґресмен-республіканець Стів Вомак в Twitter.

За його словами, Кремль хоче використовувати газопровід в якості інструменту примусу і збільшити залежність від російського газу. Вомак додав, що пишається тим, що є співавтором санкцій, які покликані зупинити створення Північного потоку - 2.

відео дня

"Путін хоче використовувати газопровід Північний потік-2 в якості інструменту примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся бути співавтором санкцій, спрямованих на те, щоб зупинити його будівництво, і аплодую Сенату за включення цього пріоритету в проект бюджету національної оборони", - написав конгресмен.

Нові санкції проти Північного потоку-2 внесли в оборонний бюджет США

Як повідомляв Главред, 4 червня в Сенаті США був зареєстрований проект закону про запровадження додаткових санкцій проти компаній, які пов'язані з реалізацією проекту Північний потік-2. У разі ухвалення санкційного пакету під американське ембарґо можуть потрапити компанії, що надають Nord Stream юридичні та страхові послуги.

читайте також"Газпром пішов на обман": експерт пояснив, чому Північний потік-2 може не запрацювати

Міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас заявив, що Берлін рішуче виступає проти додаткових санкцій США проти Північного потоку-2, що можуть торкнутися широкого переліку компаній і навіть німецьких державних відомств.

Наприкінці червня стало відомо, що Німеччина готує проти США масштабні санкції. Вони будуть запроваджені, якщо Вашинґтон представить нові заходи проти Північного потоку - 2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти