Президент Азербайджану заявив про звільнення ще 9 населених пунктів в в ході боїв за Нагірний Карабах.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби на сайті президента Азербайджану.
"Азербайджанська армія звільнила ще кілька сіл від окупації: селище Гадрут, села Чайли, Йухари Гюзляк, Геразилли, Гишлаг, Гараджали, Ефендилер, Сулейманли, Сур", - сказав Алієв.
Він зазначив, що це історична перемога, Азербайджан продовжує звільняти історичні землі від вірменської окупації.
"Можна сказати, що кожен день з фронту приходять хороші новини, наші офіцери і солдати з честю виконують бойові завдання. Крім цього, захопивши стратегічні висоти, отримують доступ до більш вигідних позицій. Таким чином, оперативний план успішно виконується, грунтуючись на сучасних бойових принципах. Азербайджанська армія як з точки зору матеріально-технічного постачання, так і з точки бойової підготовки повністю переважають на полі битви", - підкреслив Алієв.
У свою чергу в Єревані спростували заяву Алієв про взяття Гадрута.
Офіційний представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованнісян в Facebook написав, що зараз знаходиться в Гадруті і бачить там тільки вірмен.
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред