Президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про те, що Баку взяв під контроль нові населені пункти в Нагірному Карабасі.
Про це він розповів під час звернення до народу, повідомляє прес-служба президента Азербайджану.
За словами Алієва, села Гочахмадлі, Чімен, Джуварли, Пірахмадлі, Мусабейлі, Ішигли, Дадали Фізулінського району і місто Фізулі тепер корнтролюються азербайджанською армією.
"З 27 вересня по сьогоднішній день військовому потенціалу Вірменії було завдано нищівного удару. Ми сказали їм, якщо вони не покинуть наші землі добровільно, ми проженемо їх, як собак", - додав Алієв.
У свою чергу в Міноборони Вірменії заявило, що протягом ночі в зоні конфлікту зберігалася відносно стабільна напруженість, суттєвих змін в оперативно-тактичній обстановці не зафіксовано.
За словами прес-секретаря Міноборони Вірменії Шушан Степанян, на світанку противник в черговий раз порушив гуманітарне перемир'я і відновив ракетно-артилерійські удари по мирних населених пунктах. Найбільш інтенсивні удари були нанесені по цивільних інфраструктурах міст Степанакерт і Шуша.
Підрозділи НКР зробили відповідні дії для придушення вогню противника.
читайте такожАлієв поглумився над керівництвом Карабаху і розповів, що чекає вірмен
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред