Уханьська гидота повертається: у КНР пішла ще одна хвиля Covid-19

За даними китайських чиновників, у КНР зростає нова хвиля зараження коронавірусом.

Китай, хворі
У Китаї новая хвиля захворювань на коронавірус / Xiao Yijiu / Xinhua

У Китайській Народній Республіці (саме з місцевого мегаполісу Ухань інфекція коронавіруса Covid-19 почала швидко розповзатися по світу) у минулу неділю, 12 квітня, було зареєстровано найбільше число нових заражень за останній місяць.

За даними порталу Голос Америки у минулу п'ятницю, 10 квітня, в Китаї було зареєстровано 48 випадків захворювання коронавіруса. У суботу, 11 квітня, число зросло до 99, а в неділю — вже до 108.

Китайсько-комуністичні чиновники стверджують, що вірус в КНР "привозять з собою громадяни КНР" з-за кордону - здебільшого ті, які повертаються з Росії.

Приміром, 10 квітня зі столиці РФ у Шанхай на лайнері доставили 60 осіб, у яких лабораторним шляхом був підтверджений коронавірус. Більше того - 243 громадянина КНР повернулися з Росії з Covid-19 у організмах через КПП на кордоні.

Тому китайські влади, з понеділка, 13 квітня, закрили в місті Суйфенхе останній діючий наземний КПП - по всьому кордону з Росією.

Нагадаємо, за останній час в Росії гігантськими темпами зростає кількість хворих Covid-19. Тільки за останню добу, 12 квітня, у РФ китайський коронавірус підтвердили у 2558 людей.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти