"Для когось революція": утікач Янукович розродився текстом у річницю розстрілів на Майдані

Скандальний екс-президент Віктор Янукович вирішив нагадати про себе публічним зверненням до українців

Янукович
Віктор Янукович / УНІАН

Екс-президент України Віктор Янукович через свого адвоката Віталія Сердюка опублікував звернення до українців у шосту річницю розстрілів протестуючих на Майдані Незалежності в ході Революції Гідності.

"Боротьба за владу будь-якою ціною стали метою для купки злочинців. Лідери державного перевороту почали свій кривавий шлях на Майдані, і не замислюючись про наслідки, перенесли його на Донбас [...]. Після виборів президента-2019 народ України усунув від влади Порошенко, давши шанс президенту В. Зеленському і його команді об'єднати Україну. Перші кроки В. Зеленського дають надію на мир, справедливість і встановлення стабільності в країні", - йдеться в тексті, підписаному ім'ям Януковича.

Більш того, екс-президент стверджує, що протести Евромайдана "були тільки для когось революцією".

Нагадаємо, Віктор Янукович у крайній поспіхом покинув Україну в лютому 2014-го. Відразу після того, як відбулися масові розстріли протестувальників Євромайдан в центрі Києва. Транзитом через Крим Янукович втік у Росію - нібито в Ростові-на-Дону. Українські правоохоронці закидають йому ряд серйозних злочинів, в першу чергу - державну зраду.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти