Трамп сказав Зеленському дуже важливу річ: ЗМІ дізналися нові деталі розмови

4 липня 2025, 19:28
785
Команди Зеленського і Трампа обговорять військову допомогу Україні.
Зеленський, Трамп
Трамп заявив Зеленському, що хоче допомогти Україні з ППО - Axios / Главред

Головне:

  • Трамп сказав Зеленському, що хоче допомогти Україні з ППО
  • Трамп перевірить, що з ППО могла недоотримати Україна
  • Команди Трампа і Зеленського обговорять військову допомогу Україні

Президент США Дональд Трамп у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що хоче допомогти з протиповітряною обороною. Він перевірить ситуацію із затримкою постачань ППО.

"Трамп сказав, що хоче допомогти з протиповітряною обороною і що він перевірить, що було затримано, якщо щось було затримано (імовірно, ідеться про призупинення постачань ракет для ППО Україні)", - повідомляє Axios із посиланням на своє джерело.

відео дня

Крім того, неназваний український чиновник сказав журналістам, що Трамп і Зеленський домовилися про зустріч команд президентів для обговорення постачань засобів ППО, а також інших озброєнь.

помощь США, инфографика
Коротко про військову допомогу Україні від США / Інфографіка Главред

Телефонна розмова Зеленського і Трампа - новини за темою:

Як повідомляв Главред, журналісти Politico з посиланням на свої джерела писали, що відбудеться термінова розмова Зеленського і Трампа. Лідери мають обговорити ситуацію з військовою допомогою Україні від США.

4 липня Трамп після розмови з Путіним заявив, що глава Кремля не виглядає як людина, яка прагне завершити війну. Також Трамп анонсував телефонну розмову із Зеленським.

У п'ятницю, 4 липня, Зеленський і Трамп поговорили телефоном. Вони обговорили ситуацію на фронті, удари РФ по Україні, захист українського неба і зустріч на рівні представників.

"Ми в Україні вдячні за всю надану підтримку, яка дає нам можливість берегти життя людей і нашу незалежність. Ми зробили дуже багато разом з Америкою і підтримуємо всі зусилля, щоб зупинити вбивства і відновити нормальний стійкий, гідний мир. Потрібна гідна угода для миру, і Україна підтримує американські пропозиції", - сказав Володимир Зеленський.

Інші новини:

Про джерело: Axios

Axios - американський новинний сайт. Заснований у 2016 році, почав роботу у 2017-му. Ресурс запустили колишні журналісти Politico Джим Вандехеем, Майк Аллен і Рой Шварц.

Більшість статей - коротші за 300 слів і містять марковані списки. Також сайт випускає періодичні інформаційні бюлетені, пише Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти