Зеленський увів у дію рішення РНБО про збільшення видатків на оборону: що далі

Уряду має вжити у 2022 році заходів щодо забезпечення розвитку сектора безпеки та оборони відповідно до стандартів НАТО.

Володимир Зеленський
Зеленський ввів у дію рішення РНБО / Офіс президента

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 17 вересня 2021 року, яке передбачає збільшення обсягу видатків на забезпечення національної безпеки та оборони. Відповідний указ №477/2021 від 20 вересня опубліковано на сайті глави держави.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів у бюджетній декларації на 2022-2024 роки повинен передбачити витрати на забезпечення нацбезпеки й оборони України в обсязі не менше 5,95% від обсягу ВВП для сектору безпеки та оборони.

Також у рішенні РНБО зазначено, що уряду необхідно вжити у 2022 році заходів щодо забезпечення першочергового фінансування діяльності суб’єктів сектору безпеки та оборони за такими пріоритетними напрямами, як розвиток відповідно до стандартів НАТО та виконання Національної розвідувальної програми на 2021 - 2025 роки.

Крім того, Кабміну потрібно опрацювати питання щодо підвищення розмірів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу та поліціянтів, вжити заходів щодо створення і набуття у 2022 році функціональної спроможності агенції оборонних технологій та державного цільового фонду розвитку оборонне-промислового комплексу України.

Як раніше повідомляв Главред, Кабінет Міністрів України схвалив і направив до Верховної Ради проєкт Державного бюджету на 2022 роки.

Документом передбачається мінімальна зарплата на рівні 6,5 тисяч гривень, мінімальна пенсія в розмірі близько 2 тисяч гривень і мінімалка для лікарів до 20 тис.грн. Стипендія з 1 січня повинна скласти 2 тисячі гривень.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Зеленський увів у дію рішення РНБО про збільшення видатків на оборону: що далі». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
2022 - рік якої тварини за східним календарем і в чому його зустрічати2022 - рік якої тварини за східним календарем і в чому його зустрічати Місячний календар на листопад 2021: знаки долі, небезпечні спокуси або випробування на міцністьМісячний календар на листопад 2021: знаки долі, небезпечні спокуси або випробування на міцність Під Москвою розбився літак: всі, хто знаходився на борту, загинулиПід Москвою розбився літак: всі, хто знаходився на борту, загинули Увесь ковбасний совок оргазмує на "Спутник"Увесь ковбасний совок оргазмує на "Спутник" Через пандемію COVID-19 повністю зник один з чотирьох штамів грипу - вченіЧерез пандемію COVID-19 повністю зник один з чотирьох штамів грипу - вчені

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти