Президент України Володимир Зеленський відповів на питання про те, які у нього стосунки з президентом РФ Володимиром Путіним.
Про це глава держави розповів під час брифінгу з Федеральним президентом Австрії Олександром Ван дер Белленом, трансляція якого велася в Facebook Офісу президента.
За словами президента, домовленості про режим "тиші" на Донбасі та обмін полоненими стали початком їхнього діалогу.
При цьому Зеленський нагадав про 14 тисяч загиблих в результаті російської агресії, а також про окупацію частини території України.
"Ви запитали, які у нас стосунки. На жаль, ми втратили це слово і втратили значення цього слова між нашими країнами. У нас раніше були прекрасні відносини, а сьогодні 14 тисяч загиблих, немає двох територій нашої незалежної країни", - заявив він.
Зеленський вважає, що діалог з Путіним призвів до перемир'я на Донбасі, а також до обміну полоненими.
"Я вважаю, що це початок діалогу, а з приводу відносин ще дуже і дуже рано говорити", - сказав він.
читайте такожЗеленський розповів, коли визначиться дата зустрічі з Путіним
Раніше Зеленський заявив, що протягом 10 днів має відбутися ще одна зустріч радників глав держав "нормандського формату", після якої планується саміт лідерів України, Німеччини, Франції та РФ.
- 11 вересня в Берліні відбулася зустріч політичних радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату". Згідно з повідомленням прес-служби офісу президента України, радники підтримали заклик Києва вжити вичерпних заходів для продовження стійкого і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі.
- Також Учасники зустрічі домовилися, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста до кінця вересня отримають доступ до українських полонених в ОРДЛО.
Агресія РФ в Криму і на Донбасі
У 2014 році Росія захопила український Крим, провела там "референдум" і оголосила півострів своєю територією.
У цьому ж році на сході України бойовики, яких підтримує РФ, захопили частину території Донецької та Луганської областей і створили самопроголошені "ДНР" і "ЛНР".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред