Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова розповіла про підсумки переговорів з владою України з приводу подій за Нагірний Карабах.
Про це вона повідомила сьогодні на брифінгу в Києві, повідомляє УНІАН.
"Ми зустрічалися в Міністерстві закордонних справ з високопоставленими дипломатами, ми зустрічалися з вашими депутатами, і ви знаєте, ті люди, з якими я розмовляла, - практично всі підтримують нашу справедливу позицію. І ми дуже задоволені заявами Дмитра Кулеби про підтримку територіальної цілісності Азербайджану, і про те, що заморожені конфлікти, насправді, не заморожені, що вони можуть вибухнути в будь-який момент", - сказала Ахундова.
За її словами, посол Вірменії в Україні назвав заяву Кулеби неприйнятною.
"Була озвучена позиція керівництва вашої країни в особі президента Володимира Зеленського, що підтримуємо територіальну цілісність Азербайджану також, як і Азербайджан підтримує територіальну цілісність України. Ми дуже задоволені заявами українського керівництва", - зазначила Ахундова.
Вона додала, що Азербайджан включив Україну в число країн, які підтримали його в боротьбі за звільнення окупованих територій.
читайте такожУ Баку та Єревані назвали умови для мирних переговорів щодо Карабаху
Нагадаємо, раніше Ахундова розповіла про ймовірність мирних переговорів щодо ситуації з Нагірним Карабахом.
За її словами, Єреван своїми провокаціями поставив на них хрест.
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред