Військовий експерт пояснив, чому Кремль вчепився в Соледар і Бахмут

Як вважає Олег Жданов, для Путіна і його генералів немає особливої різниці, Бахмут захоплювати, Соледар чи - їм важливий звичайний пропагандистський символізм.
Жданов, Соледар
Військовий експерт пояснив, чому Кремль вчепився в Соледар і Бахмут / twitter.com/Maxar і УНІАН

Кремль піде на будь-які втрати в боях за Бахмут і Соледар - йому потрібна хоча б якась перемога в Україні. Тому що Путіну все важче і важче мотивувати росіян на війну, розповів військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю виданню "Обозрєватєль".

"Соледар - це символ. Соледар, Бахмут. Будь-який населений пункт сьогодні для Російської Федерації-це символ. Їм потрібна перемога для того, щоб мотивувати суспільство на продовження війни", – заявив фахівець.

При цьому Жданов переконаний. що російський диктатор Путін планує оголосити нову, другу хвилю мобілізації - а без хоч якихось перемог мало хто з росіян піде воювати.

відео дня

"Він взагалі хотів би загальну мобілізацію. У всякому разі, так говорять деякі джерела з Кремля. Але сьогодні немає підстав для цього, немає перемог. Що сказати росіянам? Ми програємо-йдіть у військкомат? Ні, так ніхто не піде. Але якщо так: "Дивіться, сьогодні ми взяли Соледар, а завтра ми візьмемо Київ, треба добити націоналістів і бандерівців в їх барлозі " – так, це мотив. Тому на сьогоднішній день важливий не сам Соледар. Просто, на думку російських воєначальників, в Соледарі у нас найслабше місце в обороні. Вони довго намагалися взяти Бахмут, але потім було прийнято рішення йти на прорив в Соледар", − пояснив експерт.

Саме тому, вважає Жданов, для Путіна і його генералів немає особливої різниці, чи Бахмут захоплювати, чи Соледар, чи будь-яке інше українське місто - тому головне для них це пропагандистський символізм.

Хто такий Олег Жданов

Олег Володимирович Жданов (30 березня 1966, Дрезден, НДР) – радянський і український військовий, полковник запасу ЗСУ, український військовий експерт.

З 2016 року часто пише статті в українській, російській, білоруській та іракській пресі. Відкрив власний ютуб-канал, в якому випускає відео з аналітикою бойових дій, де має понад 700 тисяч передплатників і 63 млн переглядів, пише Вікіпедія.

Війна Росії та України

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю Главреду військовий експерт і полковник запасу ЗСУ Олег Жданов заявив - після того, як українські війська звільнили Херсон, російські окупанти більше не зможуть постачати з Криму свої війська, які зараз перебувають у Запорізькій області.

До того повідомлялося, що Збройні сили України ведуть контрнаступальну операцію в Херсонській області для звільнення своєї землі від окупаційної армії Росії. Ворожі сили витісняються з тимчасово зайнятих позицій.

Інші новини:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти