У Слузі народу прокоментували скандал з Арестовичем

17 березня 2021, 07:56
422
Поведінка Арестовича точно тільки дискредитує його як людину, яка мала б доносити інформацію про хід переговорів, переконана Євгенія Кравчук.
Арестович
У слузі народу прокоментували скандал з Арестовичем / УНІАН

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що поведінка представника української делегації Тристоронньої контактної групи Олексія Арестовича неприпустима і назвала її "свинством".

"Я вважаю, те, що зробив Арестович - це неприпустимо, свинство... Така поведінка точно тільки дискредитує його як людину, яка мала б доносити інформацію про хід переговорів. Я думаю, що нам - керівництву фракції - варто цю тему підняти і запросити його на засідання фракції. Тому що до нього і раніше були питання. Певною мірою він ефективний як комунікатор: пише, приходить на ефіри, пояснює. Не можна сказати, що це непотрібна (посада - ред.)", - розповіла Кравчук в ефірі hromadske.

Депутат зазначила, що не взяла б його працювати спікером української делегації. За її словами, на цій посаді потрібно обговорювати, як росіяни блокують переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі, а не потрапляти в скандали через небажання спілкуватися українською.

Скандал з Арестовичем - про що йшлося раніше:

  • Радник делегації України в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович на прохання написати повідомлення в соціальній мережі щодо засідань ТКГ українською мовою послав користувача на три букви.
  • Трохи згодом Олексій Арестович розповів, чому на прохання писати українською мовою в Facebook він відповів лайкою і вилаяв матом користувача соцмережі. За його словами, це була гідна відповідь людині мовою, яку він розуміє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти