У ДПСУ припустили напад Росії на Україну і розкрили план у відповідь

14 травня 2021, 05:23
258
Ситуація для України кардинально відрізняється від тієї, яка була у 2014 році, стверджують у Держприкордонслужбі.
Держприкордонслужба
Ситуація на кордоні з Білоруссю і в захопленому Криму суттєво змінилася – ДПСУ / УНІАН

Наразі, на відміну від 2014 року, для України змінилася ситуація на кордоні з Білоруссю і поруч з окупованим Кримом, де базується потужне угруповання російських військ. Українська держава повинна бути готова до можливих військових атак противника на будь-яких напрямках. Кордони вже посилені: у разі повномасштабного військового наступу прикордонники повинні вступити в бій, завдати максимального удару у відповідь по противнику і дочекатися підходу армії. Про це заявив голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

"Ситуація, в якій опинилася країна сьогодні, кардинально відрізняється від ситуації 2014 року, тому що тоді у нас не було такої ситуації на кордоні з Білоруссю, тоді Крим був тільки що захоплений, і там не знаходилося таке потужне угруповання військ Росії. Не стояло питання із захопленням води окупантами", - розповів він в ефірі телеканалу Україна 24.

За його словами, противник може організувати військовий наступ на українську державу з будь-якого напрямку. Охорона кордону вже посилена. Прикордонні підрозділи будуть готові вступити в бій у разі повномасштабної агресії, нанести контрудар і дочекатися, поки будуть підведені сили української армії.читайте такожЕксперт розкрив сценарій нового військового нападу Росії на Україну

"Україна повинна бути готова, і вона готова до відбиття збройної агресії Росії в будь-якому напрямку. Ми посилили охорону державного кордону резервами. У нас створені і функціонують свої резерви — це прикордонні комендатури швидкого реагування, які у разі початку повномасштабної агресії повинні вступити в бій, скувати противника діями, нанести максимальну вогневе ураження і дочекатися підходу основних сил нашої армії", - підкреслив Сергій Дейнеко.

Війна Росії та України

  • Колишній глава Генштабу Збройних сил України Ігор Романенко раніше казав, що російські незаконні збройні формування продовжують вести бойові дії на лінії розмежування. Росія, незважаючи на відведення військ, може в оперативному порядку повернути свої військові підрозділи до кордонів України. Головне для Києва - не повторити помилки Придністровського конфлікту і не погоджуватися на ведення перемовин з бойовиками "ДНР" і "ЛНР".
  • На думку політолога Андрія Піонтковського, якщо Росія піде на нову військову агресію проти України, Захід може завдати нового удару по РФ у вигляді відключення країни від SWIFT і блокади експорту російських енергоресурсів.
  • Колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко вважає, що Москва прагне до того, щоб не допустити інтеграції Києва до НАТО. Росія намагається повернути українську державу до своєї орбіти впливу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти