Головне:
- Від початку війни було вбито 57 500 українців
- Від 150 тисяч до 200 тисяч росіян було знищено
Втрати України у війні сягнули 57 500 осіб, а ще 250 тисяч дістали поранення від початку повномасштабного вторгнення РФ.
Дані станом на жовтень 2024 року публікуються в статті, розміщеній на сайті британської газети The Telegraph.
"За американською оцінкою, зробленою в жовтні минулого року, від початку війни було вбито 57 500 українців і ще 250 000 дістали поранення - жахливий показник втрат, який наразі вважається заниженим", - йдеться в повідомленні.
Водночас, з посиланням на дані Британської мовної корпорації (BBC), від 150 тисяч до 200 тисяч росіян було знищено і ще до 600 тисяч поранено під час війни.
Як повідомляв Главред, сумарно під час бойових дій Україна і РФ втратили загиблими і пораненими близько одного мільйона військових. При цьому кількість загиблих серед цивільного населення досі невідома.
Нагадаємо, раніше Олаф Шольц розповів про вражаючі втрати РФ у війні. На війні проти України, за оцінками влади Німеччини, загинули або були поранені сотні тисяч російських солдатів.
Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський наголосив, що різниця з втратами Росії "дуже велика" (не на "користь" агресора). Відповідаючи на поставлене запитання про втрати ЗСУ телеканалом BBC, президент зазначив, що Україна, на жаль, втрачає людей щодня.
Більше новин:
- Які втрати РФ на фронті: свіжі дані
- Будуть загрожувати великі втрати: коли ЗСУ можуть готувати вихід із Курщини
- Окупанти обстрілюють своїх: на Харківщині ворог зазнав великих втрат
Що відомо про The Telegraph?
The Daily Telegraph, відома в Інтернеті та в інших місцях як The Telegraph, є британською щоденною консервативною широкоформатною газетою, що видається в Лондоні Telegraph Media Group і поширюється у Великобританії та за кордоном.
У листопаді 2004 року The Telegraph відсвяткувала десяту річницю свого веб-сайту Electronic Telegraph , який тепер перейменовано на www.telegraph.co.uk. Електронний телеграф був запущений у 1995 році. 8 травня 2006 року відбувся перший етап значного редизайну веб-сайту з розширенням макета сторінок і більшою популярністю аудіо-, відео- та журналістських блогів, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред