На Закарпатті у селі Дубрівка Хустського району рятувальники винесли з палаючого будинку чотирьох цуценят. Під час гасіння пожежі вони випадково почули дивний писк з-під ліжка в одній з кімнат.
Цуценята дуже тихо подавали сигнал SOS, заховавшись під ліжком, повідомляє пресслужба ДСНС у Закарпатській області.
Зазначається, що власниці будинку на момент пожежі не було вдома. Коли полум’я повністю охопило дах одноповерхової оселі, його помітили сусіди, які одразу ж викликали пожежників.
Один з рятувальників під час гасіння пожежі почув в кімнаті тихе скавчання і знайшов під ліжком чотирьох цуценят. Він негайно виніс тварин на свіже повітря і передав сусідам.
Також раніше у Львові поліцейські встигли реанімувати кішку, яка надихалася чадним газом під час пожежі. Для цього їй довелося робити штучний масаж серця.
Вас також може зацікавити:
- У Дніпрі пес випив пляшку коньяку: у "витверезнику" його ледве врятували
- На Харківщині хлопчик-сирота з сусідом врятували бабусю і племінників з палаючого будинку
- Сидів без води та їжі: в Дніпрі врятували пенсіонера, який застряг за диваном
- Кішка врятувала від голодної смерті крихітних більчат: як відреагував господар
- Кілометр крокували заметами: на Харківщині медики героїчно врятували пацієнта
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред