Метінвест буде безкоштовно постачати кисень для боротьби з COVID-19 в кілька областей

З початку пандемії Метінвест інвестував 72 млн гривень у будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури Маріуполя.

кисень
Кисень для хворих з коронавірусом / Метінвест

Через стрімке зростання епідемії коронавірусу в Україні група Метінвест буде поставляти дефіцитний кисень в лікарні відразу чотирьох регіонів України.

Кисень безкоштовно буде направлений в Чернігівську та Херсонську області. Раніше Метінвест повідомив, що поставить 300 тонн кисню медустановам Харкова і Києва.

"По всій країні зростає кількість хворих на коронавірус і наявність кисню в лікарнях має першочергове значення для їх подальшого одужання. Сподіваємося, що оперативність наших дій, готовність всіма силами допомагати медикам дозволить зупинити поширення коронавірусу і зберегти життя і здоров'я українців", - заявив генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков.

Кисень для медиків Харківської області нададуть металургійні комбінати Запоріжсталь і Азовсталь, а також Дніпровський коксохімічний завод. На сьогоднішній день з 260 тонн вже поставлено 180 тонн.

Лікарням Херсонської області 500 тонн рідкого кисню поставить ММК імені Ілліча.

Реклама

Також ММК імені Ілліча безоплатно і в повному обсязі забезпечує життєво необхідним киснем медустанови Маріуполя і Покровська.

Всього з січня по жовтень 2021 року в ці міста було передано 653,2 тонн рідкого і 166,5 тисяч кубометрів газоподібного кисню.

Крім того, з початку пандемії Метінвест інвестував 72 млн гривень у будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури Маріуполя, що дало можливість облаштувати майже 700 лікарняних ліжок з прямою подачею кисню.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Метінвест буде безкоштовно постачати кисень для боротьби з COVID-19 в кілька областей». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на 2022 рік для Лева: неймовірне везіння, вдале заміжжя і найкращі дніГороскоп на 2022 рік для Лева: неймовірне везіння, вдале заміжжя і найкращі дні Прикмети на 5 грудня: що не можна робити в Прокоп'єв день і як не потрапити в бідуПрикмети на 5 грудня: що не можна робити в Прокоп'єв день і як не потрапити в біду Найсмачніша закуска на Новий рік 2022: готуємо запечені млинці з сиром за 20 хвилинНайсмачніша закуска на Новий рік 2022: готуємо запечені млинці з сиром за 20 хвилин Гороскоп на сьогодні 5 грудня 2021: Тільцям – вдалі збіги, Стрільцям - неприємностіГороскоп на сьогодні 5 грудня 2021: Тільцям – вдалі збіги, Стрільцям - неприємності В Україні вріжуть морози до -15°: де і коли чекати удару холодуВ Україні вріжуть морози до -15°: де і коли чекати удару холоду
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти