Брак води в анексованому Криму пов'язане не лише з посухами, але і в тому числі з перенаселенням півострова росіянами.
Про це сказала кримська активістка і публіцист Лариса Волошина. За її словами, особливо гостро ця проблема стоїть у найбільших містах - Сімферополі та Севастополі, передає Обозреватель.
"До окупації в Криму проживало 2 млн осіб, а тепер – 3 млн. у Севастополі жило 200 тисяч осіб, а зараз вже 550 тис. Це теж впливає на природні ресурси", – зазначила Волошина.
читайте такожЗасуха в Криму: Росія дасть 50 млрд рублів на воду
За словами публіциста, до того ж у Криму все літо тривав активний туристичний сезон. У період водної кризи і пандемії "ковіда" Крим відвідало 3,5 млн туристів. А в Севастополі відкрили госпіталь для лікування коронавірусу у всіх російських військових, в тому числі й на кораблях.
"З одного боку, росіяни на весь світ скаржаться, що немає води, а з іншого – продовжують завозити людей на лікування, відпочинок і на військову службу, перенаселяючи таким чином весь півострів", – зазначила Волошина.
Подача води в Крим - що було раніше:
- Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін заявив - в Росії хочуть направити близько 50 млрд рублів (приблизно 18 млрд гривень) на реалізацію комплексного плану по забезпеченню надійного водопостачання окупованого Криму.
- Пізніше географ-метеоролог і кліматолог Віра Балабух заявила - у захопленому Російською Федерацією Криму ситуація з водою найближчим часом буде тільки погіршуватися.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред