До будинку Зеленського в Конча-Заспі стягнули силовиків через акцію протесту

21 жовтня 2020, 23:31
843
Під резиденцією президента зібралися орієнтовно 100 активістів та десятки правоохоронців.
До будинку Зеленського в Конча-Заспі стягнули силовиків через акцію протесту
Під будинком Зеленського пройшла акція протесту / скріншот з відео

У середу ввечері, 21 жовтня, під резиденцією президента Володимира Зеленського в Конча-Заспі, де також проживає генпрокурор Ірина Венедиктова, активісти влаштували акцію протесту у відповідь на рішення про продовження запобіжного заходу фігурантам справи Шеремета.

Під резиденцією зібралися орієнтовно 100 активістів і десятки правоохоронців, повідомляє видання Букви з місця події.

Крім того, за інформацією видання Страна, на місці зібралися солдати Нацгвардії - їх було майже сотня. Акція тривала 20 хвилин і пройшла спокійно.

Під час акції протестувальники палили фаєри і скандували "Венедиктову у відставку", "Зелю геть" та інші гасла.

Зазначимо, у середу, 21 жовтня, Шевченківський районний суд Києва продовжив розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета по суті. Під час засідання суд визначив, в якому порядку буде досліджувати докази, і проводити допити.

Також розглядалося клопотання сторони обвинувачення про продовження запобіжного заходу фігурантам справи. Суд задовольнив це клопотання, Андрій Антоненко залишиться під вартою до 19 грудня, Юлія Кузьменко — під домашнім арештом до того ж часу, а Яна Дугарь виконуватиме покладені на неї судом зобов'язання.

Після того як було оголошено рішення, люди, які приїхали до Шевченківського суду, щоб підтримати фігурантів справи Шеремета, заблокували виїзд з території. Між активістами та правоохоронцями сталися сутички.

Згодом активісти вирушили до резиденції президента Володимира Зеленського.

Справа Шеремета - про що йшлося раніше:

  • 6 жовтня Апеляційний суд залишив під вартою до 23 жовтня Андрія Антоненка.
  • 13 липня суд змінив підозрюваній у справі про вбивство Павла Шеремета Яні Дугарь запобіжний захід. З неї зняли територіальні обмеження і електронний браслет.
  • Водночас суд залишив під вартою музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, підозрюваного у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.
  • Крім того, суд відмовився змінювати запобіжний захід дитячому хірургу Юлії Кузьменко, підозрюваній у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Вбивство Шеремета - про що важливо знати:

Павло Шеремет загинув уранці 20 липня 2016 року унаслідок вибуху автомобіля, який належав очільниці Української правди Олені Притулі (в момент вибуху її в машині не було).

Вибух стався о 7:45 на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка, коли Шеремет виїхав з дому по дорозі на радіоефір з керівником Української федерації легкої атлетики Ігорем Гоцулом.

За попередніми даними, вибуховий пристрій було закладено під днище автомобіля.

Підозрювані у вбивстві Шеремета

12 грудня 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета - військову медсестру Яну Дугарь, волонтера/медика Юлію Кузьменко, ветерана АТО і рок-музиканта Андрія Антоненка (Ріффмастер).

Головним мотивом підозрюваних слідство вважає спробу вбивством Шеремета дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти