Творці фільму Земляни 2005 року прокоментували вимогу терориста з Луцька "фільм Земляни 2005 року дивитися всім".
Режисер кінострічки засудив дії Максима Кривоша .
"Земляни" не схвалюють і не потвортсвуют актам терору, оскільки наше послання – це співчуття до всіх істот. Зміст фільму – це триваюча глобальна бійня мільярдів беззахисних тварин, яка не тільки завдає шкоди здоров'ю людини, але й є основною причиною зміни клімату", – написав на офіційній сторінці Землян у Facebook письменник, правозахисник і режисер фільму Шон Монсон.
читайте такожТеракт або постановка: що сталося в Луцьку і чим це загрожує УкраїніМонсон підкреслив, що творці Землі "не використовують терор, щоб спонукати людей до терору".
Він також висловив підтримку всім людям, які були захоплені в Луцьку.
"Наші серця звернені до всіх, хто постраждав від цього випробування, до їхніх сімей, а також до влади, яка забезпечила, щоб жодне життя не було втрачене. Ми повинні рухатися вперед без насильства по відношенню до всіх", – зазначив режисер.
Нагадаємо, вранці 21 липня 2020 року в Луцьку озброєний чоловік захопив автобус із пасажирами.
Через деякий час він висунув вимоги. Чоловік (швидко стало відомого, що його звуть Максим Кривош) хотів, щоб міністри і олігархи України, включаючи Коломойського, Ахметова, Авакова, Порошенко, Пінчука та інших, а також глави СБУ, судів, церков виклали в YouTube відео, де визнають себе "терористами в законі".
Пізніше в Мережі з'явилося відео президента Володимира Зеленського, який виконав вимогу терориста, закликавши дивитися фільм Земляни 2005 року. Після того, як правоохоронці затримали Кривоша, відео було видалено.
Фільм Земляни - про що він?
"Земляни" (англ. Earthlings) — документальний фільм 2005 року про проблеми експлуатації тварин людьми для одомашнення, розваг, наукових досліджень або для виробництва одягу і їжі.
Режисером фільму виступив зоозахисник Шон Монсон, закадровий текст прочитаний Хоакіном Феніксом, в якості продюсера виступила актриса Меггі Кью, а музикант Мобі став автором саундтрека. Кожен з них є веган-активістом.
Фільм піднімає теми расизму, сексизму, видовий дискримінації та прав тварин, демонструючи кадри, отримані за допомогою прихованої камери з зоомагазинів, "щенячих ферм", притулків для бездомних тварин, птахофабрик, боєнь, місць виробництва та продажу шкіри та хутра, спортивних і розважальних заходів та дослідницьких лабораторій. © Вікіпедія
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред