Ціни на українських АЗС рекордно впали

Бензин і дизельне паливо сильно подешевшали, а ось автогаз в ціні залишився колишнім.

АЗС, бензин, паливо
Бензин і дизельне паливо сильно подешевшали / УНІАН

Роздрібний ціни на бензин і дизельне паливо в Україні станом на 3 грудня 2021 року порівняно з попереднім торговим днем різко знизилися. А ось автогаз залишився без змін.

За даними моніторингу "Консалтингової групи А-95", середні роздрібні ціни на бензин А-92 становлять 30,09 гривень за літр (-0,23 гривень), на бензин А - 95 - 30,86 гривень за літр (-0,23 гривень), на дизельне паливо - 30,10 гривень за літр (-0,09 гривень), на автогаз-19,07 гривень за літр (0,00 гривень).

Ціни на бензин та соляру в Україні знизилися

Нагадаємо, нещодавно ряд українських АЗС скорегував вартість бензину і дизельного палива.

Також раніше повідомлялося, що в Україні ні з того ні з сього обірвалися ціни на паливо. Розрахункові ціни для бензину і"дизель" знижені майже на гривню.

Читайте також:

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Ціни на українських АЗС рекордно впали». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Гороскоп на сьогодні, 20 січня 2022: Тільцям – удача, Дівам – заздрісники, Стрільцям - труднощіГороскоп на сьогодні, 20 січня 2022: Тільцям – удача, Дівам – заздрісники, Стрільцям - труднощі Гороскоп на сьогодні, 21 січня 2022: Дівам - ризик, Козерогам - зміни, Левам  - підтримка вищих силГороскоп на сьогодні, 21 січня 2022: Дівам - ризик, Козерогам - зміни, Левам - підтримка вищих сил Любовний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Овнам - фатальна любов, Левам - скасування весілляЛюбовний гороскоп на тиждень 24-30 січня: Овнам - фатальна любов, Левам - скасування весілля Приносять біди і багато проблем: які речі не можна зберігати в будинкуПриносять біди і багато проблем: які речі не можна зберігати в будинку Україну атакує арктичний холод: українцям дали крижаний прогноз і назвали датиУкраїну атакує арктичний холод: українцям дали крижаний прогноз і назвали дати
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти