"Погрози і спроби домовитися": спливли подробиці про "організатора" нападу на Гандзюк

21 березня 2020, 19:58
508
Віктор Тріпак зазначив, що є люди, які використовували політичний вплив, щоб перешкодити екстрадиції Олексія Левіна.
Левін
Олексій Левін / Фото: Facebook/Хто замовив Катю Гандзюк?

Олексій Левін, якого підозрюють в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк, знав, що перебуває в розшуку і ретельно приховувався. Правоохоронці змогли вичислити його після того, як отримали доступ до його листування в месенджерах.

"Моя перша зустріч з Левіним відбулася відразу після його затримання. Побачивши мене, він чітко ідентифікував мене. Він сказав: "Ви – генерал Віктор Трепак. Я знав, що рано чи пізно ми зустрінемося", - розповів заступник генерального прокурора Віктор Трепак в інтерв'ю ZN.UA.

При цьому він зазначив, що затримали Левіна правоохоронці Болгарії, але спецоперацію розробляли він, тодішній глава ГПУ Руслан Рябошапка і керівник СБУ Іван Баканов.

відео дня

"У цьому своєрідному поєдинку Левін виявився дуже серйозним суперником – з відповідним досвідом, інформованістю, знанням форм і методів оперативно-розшукової діяльності. В умовах міжнародного розшуку йому вдалося організувати своє життя разом з дружиною в іншій країні, зберігати комунікацію з потрібними зв'язками, створити серйозну систему захисту і протидії від виявлення його місця перебування і можливого затримання", - заявив заступник генпрокурора.

За його словами, українські правоохоронці знали про перебування Левіна в Болгарії й туди виїжджала розшукова група, яка нічого не домоглася через злив інформації. Крім того, він зазначив, що є особи, які намагалися перешкодити екстрадиції підозрюваного в Україну.

"Про зв'язок з Карлом Стуреном, в кінці минулого року на мене вийшли певні люди й сказали, що нібито Карл Стурен може посприяти знайти Левіна. Оскільки на той час для слідства важлива була будь-яка інформація, яка проливала світло на місцеперебування розшукуваного підозрюваного, я погодився обговорити це питання", - повідомив Трепак.

Крім того, він зазначив, що представник Стурена виявився адвокатом одного з підозрюваних у справі, який хотів "вирішити" свої питання.

"Коли ми бралися за цю резонансну справу, добре розуміли всі аспекти її розслідування... Спроби вийти на мене через третіх осіб, погрози, спроби домовитися — все це я давно минув", - підсумував заступник генпрокурора.

Як раніше повідомляв Главред, підозрюваного в організації нападу Олексія Левіна екстрадували в Україну в понеділок, 16 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти