
Відеоспостереження з хмарним сховищем, як пояснюють фахівці Dahua Technology, працює дуже просто: IP-камера передає відеопотік через інтернет безпосередньо на захищені віддалені сервери (це можна порівняти з тим, як смартфон зберігає ваші фотографії у хмарі). Навіть якщо з камерою щось трапиться (її вкрадуть або пошкодять) — всі записи залишаться в безпечному місці (на відміну від карти пам'яті) і доступні користувачеві. Наприклад, камери Imou легко підключаються до мережі через Wi -Fi або Ethernet, використовуючи фірмовий хмарний сервіс Imou Protect , що забезпечує надійне зберігання даних.
Як працює хмарне зберігання та що для цього потрібно?
Для старту потрібно:
- IP-камера з підтримкою хмари
- підключення до інтернету
- реєстрація в офіційному додатку Imou Life
Камеру додають до програми через QR-код або серійний номер. Далі можна налаштувати режими запису: за детекцією руху, розкладом або вручну. Часто доступний пробний безкоштовний період зберігання даних у хмарі.
Після чого камера записує відео при спрацьовуванні датчиків руху або звуку, рідше користувачі налаштовують на постійний запис, оскільки це більше пам'яті. Усі відео автоматично завантажуються у хмару та зберігаються в архіві від 7 до 30 днів (на термін впливає розмір файлу). Якщо місце закінчується, старі записи автоматично видаляються. Доступ до архіву здійснюється через програму. Можна переглядати відео, завантажувати потрібні фрагменти або отримувати сповіщення про події.
Одна з переваг хмарного рішення – можливість отримувати доступ до камер спостереження та архіву звідки завгодно і будь-коли, достатньо мати під рукою гаджет з інтернетом. Сервіс також дозволяє налаштовувати push -сповіщення: при надходженні нового запису в хмару (наприклад, камера зафіксувала рух) користувач отримає сповіщення і може одразу перейти до перегляду цієї події.

Безпека даних
Виробники застосовують наскрізне шифрування даних, подвійне шифрування каналів та двофакторну автентифікацію для захисту облікового запису. Камери та хмарний сервіс Imou відповідають міжнародним стандартам безпеки (наприклад, ISO/IEC 27001 та GDPR). Таким чином, навіть у випадку втрати пристрою ваші дані залишаться захищеними. Проте користувачеві також рекомендується дотримуватися заходів безпеки – встановлювати складні паролі та регулярно оновлювати прошивку камер та програми.
Чи можливе використання хмарного сховища в Україні?
В Україні доступний хмарний сервіс Imou . При виборі камери важливо уточнювати у продавця, чи обладнання підтримує роботу з хмарою в нашому регіоні. Офіційні рішення забезпечують стабільний доступ до серверів через європейські дата-центри та відповідають стандартам захисту персональних даних. Тому фахівці з відеоспостереження завжди рекомендують купувати камери та відеореєстратори у авторизованих партнерів та підключати їх через фірмові програми для повної сумісності та безпеки. У такому випадку виключено підробку обладнання та гарантовано технічну підтримку.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред