Зірка Дизель шоу пояснив, як вони потрапили на російське ТБ

1 лютого 2021, 11:36
521
Творці Дизель шоу відповіли на чутки про продаж прав на показ в Росію і концерти на території РФ.
Дизель шоу
Дизель шоу / facebook.com/dizelshow/

Художній керівник Дизель Студіо Єгор Крутоголов відреагував на скандал навколо того, що їх гумористичне шоу було куплено для показу на російському ТБ.

Як повідомляє Єгор Крутоголов в Facebook, чутки про концерти в Росії - дезінформація. Він також розповів, що із захопленням вивчає інформацію про свою політичну кар'єру в Україні.

"З приводу "зради", що "ми продалися агресору" доведеться пояснити тим, хто далекий від тв-бізнесу: авторські права на відзняті концерти Дизель Шоу ми передаємо каналу, і за договором він у праві розпоряджатися контентом, не ставлячи до відома Дизель Студіо. Відповідно, "продатися" ми навіть теоретично не можемо - це не в нашій компетенції. Тому питання не до нас, а до правовласників. Про угоду з каналом Че, як і про існування самого каналу Че, дізнався з тієї ж замовної статті, що і ви", - пояснив ситуацію гуморист.

відео дня

Єгор Крутоголов також назвав "брехнею і вкиданням від конкурентів" інформацію про концерти в Росії, і пообіцяв, що незабаром з'явиться нова інформація в тому ж дусі.

"З приводу "концертів в раші" - брехня. Дизель Шоу не давало концертів там ніколи і не збирається.

Хлопці, запасайтеся попкорном, впевнений будуть ще вкидання - так боряться з конкурентами на українському телебаченні.

Наприклад, я читаю зведення про свою політичну кар'єру, що мені пропонували 3 млн$, що я веду переговори з різними політ силами (мабуть, торгуюся) і т.д., але це повний фуфел, який багато хто з вас ковтають, не прожовуючи. Слідкуйте за своїм раціоном і не називайте мене "с*кою" і "запроданцем", не розібравшись в питанні навіть на 1%", - закликав він.

Зірка Дизель шоу пояснив, як вони потрапили на російське ТБ

Як раніше повідомляв Главред, канал СТС купив права на показ гумористичного шоу Дизель шоу.

Дизель Шоу - гумористичне концертне шоу від Дизель Студіо. Телевізійна версія концерту виходить на телеканалі ICTV і є одним з найбільш рейтингових продуктів на цьому каналі.

Нагадаэмо, Студія Квартал 95 продала права на зйомки Ліги Сміху Росії. Формат Ліга Сміху в Росії вийде на телеканалі СТС. Кастинг пройшов в кінці січня 2021.

Переговори про продаж формату Ліги Сміху в Росію велися з 2020 року. Сергій Свєтлаков разом з Олександром Незлобіним приїжджали в Україну для переговорів про купівлі Ліги сміху для Росії перед Новим Роком 2020.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти