StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

"Багато хто з нас помре або повернеться калікою": Охлобистін "мотивував" росіян йти у військкомати

Іван Охлобистін договорився вже до того, що "не важливо чому почалася війна".

Іван Охлобистін
Охлобистін "мотивував" росіян йти у військкомати / скріншот

Рашистський актор, фанат Путіна, громадянин невизнаної "ДНР" (з 2016 року), українофоб і гомофоб Іван Охлобистін вирішив підтримати співвітчизників, яких женуть на забій в Україну.

У кращих традиціях пропаганди він звернувся до росіян, зазначивши, що більшість з них або не повернутися додому, або повернутися, але вже каліками.

"Пішла жара. Багато хто з нас помруть, багато хто повернеться каліками, але це нічого не змінює. Наш святий обов'язок - залишатися справжніми чоловіками, захисниками своєї Батьківщини. Всі інші варіанти означають безчестя і ганебний кінець. Будь-які застереження не мають сенсу - ні стан здоров'я, ні надлишок освіти, ні багатодітне сімейство, ні релігійні переконання. Нічого! Взагалі нічого!", - не вгамовувався Охлобистін.

За його словами, вже не важливо чому почалася війна.

"Будемо об'єктивні - програти нам просто не дадуть. Ні свої, ні чужі. Або перемога, або смерть. Така ось єдина правда. Знайдіть в собі сили це прийняти і страх вас покине", - вибухнув маячнею Охлобистін.

Опус Охлобистіна
Опус Охлобистіна / скріншот

Раніше російський продюсер і журналіст Олексій Остудін прокоментував поведінку актора-українофоба Івана Охлобистіна, який мав намір поїхати воювати в Україну і заявляв, що буде всіх вбивати.

На думку опозиціонера, зірці комедійного серіалу "Інтерни" варто перестати"бухати".

Також повідомлялося, що Іван Охлобистін був помічений на Донбасі.

Читайте також:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти