Анна Різатдінова може стати Холостячкою 2021

Олімпійська чемпіонка Анна Різатдінова відповіла на чутки в мережі про те, що вона стане Холостячкою 2021.

Анна Різатдінова
Анна Різатдінова / Instagram

Фіналістка Танців з зірками 2019, олімпійська чемпіонка Анна Різатдінова в своєму Instagram розповіла про те, що шукає в чоловіках і заінтригувала готовністю зніматися в шоу Холостячка на СТБ.

Анна Різатдінова поміркувала про те, чи можна знайти кохання на проекті Холостячка. Вона не впевнена, що вона зможе знайти собі підходящого чоловіка, як це виходить у деяких героїв Холостяка і вийшло у Ксенії Мішиної, але готова спробувати.

"Побачила, що деякі ЗМІ поширюють інформацію про те, що я - нова Холостячка країни) і задумалася... Як показали рейтинги і суспільний інтерес - проект Холостячка потрапив в саме серце глядачок. Але тут питання: чи реально знайти свою любов в оточенні камер?",- пише олімпійська чемпіонка.

Анна Різатдінова - ідеал чоловіка

"Ідеальний чоловік для мене - це, по-перше, людина слова. Я не люблю, коли тільки говорять, а потім нічого не роблять або не виконують свої обіцянки. За чоловіком хочу відчувати себе, як за кам'яною стіною, розуміти, що є захисник, який заступиться в будь-якій ситуації. По-друге, у нього повинні бути пріоритети", - зізналася дівчина.

Різатдінова відразу сказала, що в курсі, що таких чоловіків мало, і у більшості на першому місці робота, але вона наївно вірить, що знайде людину, для якого дружина та сім'я буде в пріоритеті.

Вона запитала у шанувальників - то йти їй на проект Холостячка, чи ні?

  • "А як же Сергій Мельник?",
  • "Дивлячись які цілі переслідувати: більше популярності - так, знайти любов - ні)))",
  • "Ні. Всі йдуть на подібні проекти заради грошей і популярності. У вас це і так є.",
  • "Псування репутації. І тільки для потіхи не обтяжених інтелектом... нормальні люди зайняті свого життя. Не хочу образити, але інтерес як до тренера буде падати....Пробачте",
  • "Тільки якщо це допоможе вам знайти свою людину",
  • "Питання року - а куди подівся Мельник ?)", - пишуть в коментарях.

Нагадаємо, першою Холостячкою стала Ксенія Мішина, яка обійшла Анну Різатдінову на проекті Танці з зірками. Через те, що дівчат порівнюють, пішли чутки в мережі про те, що наступною Холостячкою буде Анна Різатдінова. У обох маленькі діти, обидві розійшлися з їхніми батьками і самі займаються вихованням, займаючись кар'єрою.

Поки що СТБ офіційно ніяк не коментував вибір учаснці для шоу Холостячка 2 сезон.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти