Українські гандболістки влаштували жорстокий махач прямо на майданчику

14 листопада 2020, 22:16
Події на майданчику загострилися в другому таймі.
Гандболістки херсонської Дніпрянки / Facebook / dnepryankathebest

У Херсоні в рамках повторного матчу 5-го туру жіночої гандбольної Суперліги між місцевою Дніпрянкою і миколаївським Реалом сталася бійка.

На відео, опублікованому на порталі YouTube видно, що в бійці брали участь гравці і представники тренерських штабів команд.

Відзначимо, що події на майданчику загострилися в другому таймі за рахунку 27:24 на користь Дніпрянки.

Бійка зав'язалася після того, як лінійна херсонського клубу Кароліна Савченко у відповідь на фол з боку розігруючої Реала Христини Бабій, штовхнула її і кинула м'яч у суперницю.

Після цього представниці обох команд кинулися з'ясовувати стосунки за допомогою фізичної сили. Звернемо увагу, що арбітр спочатку спробувала розняти гравців, але потім схопилася за голову і пішла від місця бійки.

Поєдинок відновився через чотири з половиною хвилини і завершився перемогою Дніпрянки з рахунком 30:28. Господині майданчика взяли реванш у Реала за поразку в першому поєдинку (31:32).

Дніпрянка йде на другому місці Суперліги, Реал займає третю позицію. Лідер першості - львівська Галичанка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в РФ боєць Bellator Сергій Харитонов отримав побої після конфлікту з бійцем UFC Адамом Яндієвим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред