Збірна України з футболу виграла перший матч 2022 року

11 травня 2022, 23:55
Розв'язка матчу збірної України настала на 82-й хвилині.
Михайло Мудрик / скріншот

Збірна України з футболу виграла перший поєдинок 2022 року. Підопічні Олександра Петракова в Менхенгладбаху з рахунком 2:1 обіграли місцеву "Боруссію".

Однак рахунок відкрили українці. На 9-й хвилині забив Михайло Мудрик. Футболіст "Шахтаря" зміг обіграти голкіпера, відправивши м'яч у порожні ворота.

Переможний рахунок протримався 4 хвилини. Юхим Конопля не витримав пресингу біля своїх воріт, при виході з оборони його пас перехопив Конор Носс. 21-річний хавбек без особливих зусиль прострілив Бущана.

Розв'язка матчу настала на 82-й хвилині, коли німці втратили м'яч у своїй штрафній, після кількох коротких передач м'яч опинився у Олександра Піхаленка і 25-річний півзахисник "Дніпро-1" з дальньої дистанції забив свій дебютний гол за збірну.