Можна втратити щастя: коли не можна святкувати день народження

25 січня 2025, 04:04оновлено 25 січня, 21:49
39701
Багато хто не знає, в які дати не можна відзначати день народження та через що, хоча, згідно з прикметами, наслідки можуть бути неприємні.
День рождения, запрет
Чому погана прикмета святкувати день народження / Колаж: Главред, фото: pixabay

Ви дізнаєтесь:

  • У чому небезпека святкування деяких днів народження
  • Який ювілей не можна святкувати згідно з віруваннями

Свято дня народження зазвичай асоціюється з позитивними емоціями. Але прикмети застерігають, що у деяких випадках краще утриматися від гучних святкувань, аби не накликати біду.

Якщо вам сподобався цей матеріал, вас може зацікавити: знаки прибутку та достатку: цікаві прикмети про гроші.

відео дня

Главред дізнався, чому погана прикмета святкувати день народження у певні дати та що не можна робити під час дня народження, щоб вберегти себе від негараздів.

Найчастіше люди відмовляються від гучних святкувань днів народжень до фактичної дати, адже вважають, що це погана прикмета. Вважається, що це може "вкрасти" щастя або накликати нещастя в майбутньому. Що найгірше, згідно з прикметами, передчасне святкування може скоротити життя, адже доля ще нібито не подарувала людині цей рік.

Також багато хто задумується, чому у 40 років не відзначають день народження. Це питання зокрема обговорював український громадський діяч Сергій Притула. Він вважає, що заборона святкування цього ювілею пов'язана із забобонами.

Насправді у слов’янських традиціях число 40 має траурний підтекст, адже воно часто асоціюється з поминанням померлих. Згідно з прикметами, не святкувати 40-річчя - це найкращий спосіб уникнути нещасть або небезпечних змін у житті.

Є також прикмета, що жінкам не варто святкувати з розмахом круглі дати, такі як 30, 40, 50 років. Вважається, що такі дні зайва увага заздрісників або недоброзичливців може погано вплинути на уродинницю.

Якщо говорити про те, що не можна робити під час дня народження з року в рік, то згідно з віруваннями, не можна сваритися з оточенням через загрозу переслідування труднощів, а також ігнорувати своїх близьких.

Інші новини:

Що таке прикмети?

Прикмета — відмітна ознака якихось явищ чи предметів, з наявністю яких передбачаються подальші події. Прикмети передбачають зв'язок між двома подіями, коли одне з них відбувається як факт, а друге – як наслідок. Деякі прикмети не мають реального підґрунтя до передбачення подій по ним, але в той же час значна частина прикмет має в тій чи іншій мірі реальне підґрунтя. Як правило, до прикмет відносяться ті тлумачення, які базуються на колективному досвіді і фіксуються в колективній пам'яті, пише Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти