З 1 січня українці стануть безправними рабами постачальників ЖКГ-послуг

6 грудня 2020, 06:58
Суть нових законів Ради - дати можливість монополіям стригти споживачів і повісити на них все, що тільки можна.
тарифи, Електрика, лічильник
Суть закону про житлово-комунальні послуги - картельна змова монополістів і ОСББ

У ЖКГ вже - край: прийняли закон 2458, яким ще сильніше погіршили становище безправних споживачів.

Вся суть закону Про житлово-комунальні послуги: розподіл сфер впливу і грошових потоків між спільнотою ОСББ і монополістами. "Тут бабки з мешканців збираєте ви, тут - ми, ви не відповідаєте перед мешканцями за це, а ми - за це. Державі пхати свій ніс в те, як ми грабуємо мешканців, не можна. В іншому - домовимося самі". Все. Це короткий зміст закону.

Все скинуто на споживачів, все за його гроші. Все заради монополій, які не несуть ніякої відповідальності, а винні апріорі ті, хто їм платять - споживачі. Про споживача в законі мови немає. Про їхню відповідальність перед споживачами - теж. Споживач - їх безправний раб.

відео дня

Вже з 1 травня 2021 року споживач навіть розуміти не буде, кому, за що і скільки він платить.

читайте такожПлатіжки українців порівняно з минулим роком зросли на 4 млрдПам'ятаєте, як з 1 січня цього року розділили тариф на газ на ціну самого газу і на абонплату? У момент введення абонплати витрати на доставку і розподіл газу були зі старту збільшені в півтора рази. З 1 липня - ще на 15% і з 1 січня 2021-ще на 80% збільшують. При цьому зростає і сама ціна на газ.

А тепер уявіть, що з 1 травня 2021 року буде більше 20 платежів. За кожною послугою - нова абонплата. І не тільки. Безглузде дроблення послуг на частини призведе до збільшення платежів (більше 20 на місяць), до подорожчання послуг (тільки уявіть адміністрування кожного платежу) і до збільшення комісії банків.

А хамський і дурнуватий поділ сфер впливу - до безвідповідальності.

Про якість цих послуг мови взагалі немає.

Ми навіть встигати зрозуміти не будемо, коли і що там збільшується. Не кажучи про те, за що і кому ми платимо.

Тому що закон про вибивання боргів ЖКГ вже схвалений комітетом і Рада його скоро прийме. "Плати і не ной! Немає грошей? Віддай нам квартиру і вали на вулицю".

І Зеленський це сміття законотворчості підпише ж. І потім вся країна буде ламати ноги в нетрях його неузгоджених ні між собою, ні з логікою, ні зі здоровим глуздом норм.

читайте такожУкраїнців ще ніколи не грабували так, як при ЗеленськомуЧасто читаю, як в офіс Президента лобісти заносять гроші за прийняття законів. Мовляв, цим пояснюється особиста участь Президента в законотворчості. Земля, бурштин, гральний бізнес, марихуана...

ЖКГ в цьому ряду немає. Споживачі не організовані в країні, щоб скинутися. Зате за монополістами - олігархи, а за спільнотою ОСББ - Сорос.

Якщо це правда і справа в грошах, давайте я вам розповім кілька законних схем в ЖКГ, які принесуть вам мільярди чесних грошей, не збільшивши при цьому тягар споживачів послуг ЖКГ. Бонусом - рейтинг, так як вам спасибі скажуть всі люди. А ви за це - наплюєте на картельну змову монополістів і спільноти ОСББ і реформуєте житлову політику і ЖКГ на користь людей-споживачів послуг ЖКГ, а не як сьогодні. А?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти