Як убезпечити своє житло і не дати шахраям скористатися шансом.
В умовах війни почастішали випадки мародерства. І багато українців задаються питанням, як захистити будинок від злодіїв. Главред розібрався, що потрібно зробити, щоб максимально убезпечити своє житло.
Навіть у такий важкий для країни період процвітає злодійство. Мародери не упустять моменту поживитися чимось цінним з квартир своїх співвітчизників, які ховаються в бомбосховищах або покинули країну. Ці прості правила допоможуть уберегти квартиру від непрошених візитерів.
- Спускаючись в укриття за сигналом повітряної тривоги, не забувайте зачиняти вікна і двері. Це лазівка для шахраїв, через яку вони можуть спокійно проникнути в будинок, скориставшись ситуацією.
- Якщо ви покинули країну, підтримуйте зв'язок з сусідами. Попросіть їх прибирати рекламу і квитанції, щоб не створювалося враження, що в квартирі або будинку ніхто не живе.
- Мародери можуть залишати на квартирах мітки. Звертайте уваги на будь-які незвичайні позначки: малюнки крейдою, записки або оголошення. Вони можуть повернутися і перевірити - якщо все це на місці - для них це може стати зеленим світлом.
- Викликайте поліцію, якщо помітили, як група людей несе цінні речі. Проявивши пильність, ви допоможете зменшити кількість любителів поживитися чужим майном і посилити безпеку міста.
Читайте також:
відео дня
- Як зробити подушку для сну - корисні лайфхаки
- Чим годувати вихованця, якщо немає корму: поради по харчуванню для кішок і собак
- Що робити при хімічній атаці або аварії-поради, які допоможуть зберегти здоров'я
- Що не можна поширювати громадянам у соцмережах у період війни - інформація від Генштабу ЗСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред