
Оптичні ілюзії змушують нашу зорову систему бачити речі, яких насправді немає, або неправильно інтерпретувати те, що ми спостерігаємо. Такі трюки є просто результатом того, як наш мозок обробляє візуальну інформацію.
Багато оптичних ілюзій розроблено шляхом змішування об’єктів, кольорів тощо. Ці елементи стратегічно розташовані для створення оманливих ефектів, завдяки чому приховані деталі з’являються або зникають.
Пропонуємо розгадати нову оптичну ілюзії, у якій потрібно відшукати сьому людину на малюнку, пише jagranjosh.
Завдання ще більше ускладнюється ще й тим, що на нього дається дуже мало часу – всього 7 секунд. Не кожен зможе впоратися за такий короткий проміжок часу.
На картинці ми бачимо сцену карнавалу, де люди вишикувалися в чергу для перегляду магічного шоу. На перший погляд на знімку видно шість осіб. Однак є ще одна особа, прихована на виду.

Спробуйте уважно придивитися та знайти правильну відповідь якомога швидше.
Правильну відповідь ми залишили внизу.
Відповідь: видно, що сьома особа ховається разом із людиною в капелюсі. Насправді це двоє дітей, які переодягнулися дорослими, щоб потрапити на шоу.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій потрібно вгадати, чим відрізняються 2 дідусі – треба мати "зір орла", щоб помітити відповідь за 31 секунду. Складна загадка допоможе перевірити свою уважність та спостережливість.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, чим відрізняються 2 сім’ї – лише справжні "Шерлоки Холмси" вгадають за 27 секунд. Якщо вам вдасться помітити кілька дрібних відмінностей, тоді ви потрапляєте у вузьке коло дуже розумних людей.
Вас також може зацікавити:
- Де 3 відмінності між хлопчиками на коні: треба знайти відповідь за 17 секунд
- Чим відрізняються 2 дівчини: лише геній головоломок вгадає за 19 секунд
- Де 3 відмінності між пандами: лише найуважніший їх помітить
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред