Скарб господинь: навіщо в СРСР десятками збирали пластикові пакети і використовували повторно

8 червня 2023, 23:22 оновлено 9 червня, 14:38
Пакети були справжньою розкішшю для радянських господинь, тому вони їх мили і використовували повторно.
Куди повторно використовувати пакет
Куди повторно використовувати пакет / Колаж Главред, фото ua.depositphotos.com, скріншот youtube

Незважаючи на те, що ми з усіх сил намагаємося перейти від пластикових пакетів до багаторазових, за радянських часів господині їх збирали десятками. Розповімо п'ять дивовижних способів повторного використання старих пластикових пакетів.

Цікаво, що 1959 року поставлялися і використовувалися в СРСР пакети, де їх зазвичай називали - пірамідками або трикутниками.

Пакети були справжньою розкішшю для радянських господинь, тому вони їх повторно мили та використовували.

Також вам буде цікаво дізнатися, куди застосувати повторно пластикові кришки від пляшок - 5 цікавих знахідок.

Поліетиленові пакети на кухні

У господинь в СРСР завжди було все красиво на кухні. Для чищення овочів і фруктів вони використовували поліетиленовий пакет. Просто покладіть один під ваші фрукти і овочі, коли будете їх чистити. Далі викидали лушпиння в сміття і повторно використовували цей пакет.

Дивовижна річ для саду

Якщо ви любите садівництво, можливо, ви захочете зберегти поліетиленовий пакет. Тому що так робили наші бабусі в СРСР. Коли стояли на колінах в саду, завжди їх захищали. Просто в'язали поліетиленовий пакет на коліно.

Пластикові рукавички

Всякий раз, коли вам потрібно доторкнутися до чогось неприємного або брудного, вам потрібен невеликий захист для ваших рук. Раніше рукавички не так вже й можна було знайти, а старі поліетиленові пакети можуть зробити саме це. Брудний пакет можна викинути, а ваші руки завжди будуть чистими.

Навіщо пакети одягали на взуття

Дощі і бруд в СРСР були завжди, як і зараз. Наші бабусі завжди прибирали в будинку, і чистота в оселі була їх запорукою успіху. Під час дощу вони завжди одягали на взуття старі пакети, щоб не принести бруд в будинок. Потім мили і використовували повторно.

Наповнювач для рослин

Оскільки пластикові пакети були досить дорогими, господині їх використовували навіть для посадки насіння. Просто поміщали його в горщик або тазик, додавали землю і садили насіння.

Дивіться відео про те, як в Україні зникають пакети з супермаркетів:

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти