
Оптичні ілюзії – це хитрі зображення, які використовують кольори, світло та різні візерунки, щоб обдурити людський розум.
Ілюзії можуть бути спричинені різними факторами, зокрема тим, як мозок інтерпретує зображення, як світло відбивається від об’єктів тощо.
Якщо ви вважаєте, що ваша спостережливість гостра, як бритва, то ви зараз маєте унікальну можливість перевірити це твердження. У цьому вам допоможе наступна загадка.
У цій загадці потрібно відшукати птаха, який замаскований на картинці, пише jagranjosh.
Пернатий буквально злився із навколишнім середовищем, тому помітити його буде дуже складно навіть для найуважніших людей.
Якщо ви не боїтеся кидати собі інтелектуальні виклики і любите розгадувати загадки, то ця оптична ілюзія точно для вас. Не варто проходити повз неї – можливо виявиться, що ви належите до вузького кола дуже уважних і спостережливих людей.
Під час розгадування загадки доведеться поспішати, адже на неї дається дуже мало часу – всього 7 секунд. Не усім вдасться впоратися із завданням настільки швидко.

Спробуйте сконцентруватися на завданні, не відволікатися і впоратися настільки швидко, як у вас тільки вийде.
Внизу ми залишили правильну відповідь.
Якщо придивитися, то видно око птаха.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій лише люди із "зором орла" знайдуть 7-му людину – можете перевірити, чи належите ви до супер-інтелектуалів. Впоратися із загадкою зможуть лише люди з надзвичайними інтелектуальними здібностями.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, де 3 відмінності між дівчатами – лише одиниці знайдуть їх за 37 секунд. Впоратися з таким надзвичайно складним випробуванням зможуть не усі, до того ж час наступатиме на п’яти.
Вас також може зацікавити:
- Треба знайти нуль серед літер "о": лише "геній головоломок" впорається за 5 секунд
- Складна загадка для найрозумніших: треба знайти мишу за 5 секунд
- Де 3 відмінності між дітьми: лише одиниці знайдуть їх за 21 секунду
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред