Про що розповідається:
- Сіль і цукор - простий рецепт для свіжості ялинки
- Як аспірин робить ялиночку зеленою та ароматною
Якщо жива ялинка - традиційна прикраса вашого дому на Різдво чи Новий рік, зверніть увагу на перевірений лайфхак, який використовували ще наші бабусі. Правильний догляд і невелика хитрість допоможуть деревцю довше залишатися свіжим і радувати ароматом, пише Главред із посиланням на ТСН.
Багато хто вважає, що достатньо принести свіжозрубану ялинку, поставити її у воду, і вона простоїть усі свята. Але для цього необхідно створити спеціальні умови.
Що робити, щоб ялинка простояла довше?
Щоб хвоя не обсипалася, а ялинка залишалася зеленою і ароматною, у воду, яку ви використовуєте для поливу, слід додати дві прості кухонні складові: цукор і сіль. Цукор забезпечує живлення дереву, а сіль абсорбує зайву вологу, допомагаючи утримувати голки.
Для приготування розчину знадобиться:
- 1 літр води
- 2 столові ложки цукру
- 2 столові ложки солі
Ці компоненти не завдадуть шкоди дереву, але значно подовжать його "життя".
Як допомагає аспірин ялинці?
Додатково можна покращити суміш, додавши таблетку аспірину. Це запобігатиме розмноженню бактерій. У такому разі кількість цукру і солі можна зменшити до 2 чайних ложок.
Важливо також регулярно змінювати воду, адже ялинка може споживати до літра рідини щодня.
Також експерти раніше пояснювали, якими іграшками краще не прикрашати ялинку у 2025 році. Зазначалося, що масивні прикраси - не найкращий варіант для ялинки цього року.
Інші святові новини:
- Розкіш за копійки: як оновити старі ялинкові кульки - цікавий лайфхак
- "Розповзуться будинком": яких небажаних гостей можна принести разом з ялинкою
- Крапля креативу і море краси: як створити різдвяний вінок зі звичайної вішалки
Чому на новорічні свята ставлять ялинку?
Новорічна ялинка - справжнє або штучне прикрашене дерево ялини, ялиці, або сосни, що використовується як головний атрибут свята Нового року. Вперше з'явилась за ініціативою радянського партійного пропагандиста Павла Постишева у 1935 році як заміна різдвяній ялинці. Окрім країн колишнього СРСР, звичай прикрашати дерева до Нового року також існує у деяких країнах колишньої Югославії, Туреччині, Китаї та В'єтнамі, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред