Стан здоров’я людини та її енергійність сильно залежать, зокрема, від якості сну. Досить багато порад про те, як правильно організувати цей процес, і що робити, щоб не було безсоння та інших проблем зі сном, дає вчення фен-шуй. Це давнє вчення, яке прийшло до нас з Китаю, розповідає про позитивні і негативні потоки енергії та їх вплив на людину, про гармонію людини і Всесвіту.
Радимо прочитати також наступний матеріал: Загадка для найуважніших: потрібно за 5 секунд знайти чоловіка на малюнку
Згідно з вченням фен-шуй, розташування усіх предметів вдома у кожного з нас має великий вплив на те, як циркулюватиме енергетика у цій оселі. Зокрема, є і поради щодо того, як правильно ставити ліжко і де має бути голова, коли спиш.
Так, згідно з вченням фен-шуй, щоб якісно й спокійно відпочивати вночі, варто лягати спати головою на південну сторону. Але при цьому сон на північну сторону теж не є поганим – він сприятиме саморозвитку. Якщо ж спати головою на південний захід, то це може стати поштовхом для підвищення на роботі.
У фен-шуй дається ще низка порад щодо того, як правильно поставити ліжко у спальні, які ще предмети можуть перебувати у цій кімнаті та як загалом організувати процес сну. Так, згідно з цим вченням, не варто ставити ліжко так, що доведеться спати ногами до дверей, а головою – до вікна.
Але якщо кімната маленька і з цієї або іншої причини поставити ліжко інакшим чином не виходить, то можна нейтралізувати негатив за допомогою кількох хитрощів. Наприклад, якщо доводиться спати ногами до дверей, то варто розмістити в ногах ширму, яка відділятиме двері від спального місця. Замість ширми також можна використати велику і високу кімнатну рослину. Якщо ж доводиться спати головою до вікна, то потрібно, щоб між вами і вікном були штори зі щільної тканини.
Краще ставити ліжко паралельно дверям біля однієї з протилежних до дверей стін. Крім цього, спальне місце не повинне бути розташоване на шляху протягу, адже, крім фізичного дискомфорту, це також може порушувати потоки енергії.
Також не варто ставити ліжко між стелажами, шафами та іншими високими меблями.
Вас також може зацікавити:
- Як визначити, що людина аб’юзер: 3 головні ознаки, які повинен знати кожен
- Тільки геній знайде собаку на вулиці за 7 секунд: складна оптична ілюзія
- Як правильно – "з Новим роком" чи "з новим роком": Авраменко вказав на помилку
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред