StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Налетять серйозні нещастя: астролог назвав 4 знаки зодіаку, на яких чекають біди у липні 2024

26 червня 2024, 12:40оновлено 27 червня, 18:42
13057
У деяких знаків зодіаку може серйозно погіршитися здоров’я, а у декого спалахнуть конфлікти у сім’ї або виникнуть проблеми у стосунках.
Девушка, Влад Росс, астрология, знаки зодиака
Астролог назвав 4 знаки зодіаку, яких чекають нещастя у липні 2024/ колаж: Главред, фото: depositphotos.com/ua, УНІАН

Липень 2024 року буде щасливим для представників не усіх знаків зодіаку – декого чекають серйозні випробування і нещастя.

Радимо також прочитати матеріал: Загадка для тих, у кого "орлиний зір": треба знайти голку в копиці сіна за 8 секунд

Відомий український астролог Влад Росс у гороскопі на липень-2024 року розповів, кого у другий місяць літа чекають неприємності. Він зазначив, що нещастя будуть чатувати на представників чотирьох знаків зодіаку.

Телець

Місяць буде дуже складним, зокрема, для Тельців. Якщо в сім’ї представників цього знаку зодіаку виникатимуть розбіжності, то потрібно буде об'єднатися під спільним прапором, зазначає Росс. Також він попередив, що в середині місяця буде ризик виникнення ДТП.

Сприятливі дні липня 2024 року для Тельця: 1, 5, 9, 15.

Несприятливі дні липня-2024 для Тельця: 23, 27, 29, 31.

Кар'єра. На роботі у Тельців теж буде не все гаразд – варто бути готовими до клопотів і метушні. Також можуть знову спливти на поверхню якісь незавершені справи, або терміново знадобиться виконати великий обсяг доручень. В середині місяця найбільш продуктивною буде робота в колективі. Також саме ця частина липня буде сприятливою для того, щоб розпочати новий проєкт або перейти на нову посаду. А наприкінці місяця потрібно бути готовими до інтриг і поширення пліток та чуток.

Гроші. Потрібно буде більш суворо стежити за своїми витратами й уникати випадкових витрат. Також не варто давати гроші в борг у другій половині місяця, адже в такому разі їх повернуть нескоро.

Особисте життя. Липень стане для представників цього знаку періодом, коли може вдатися краще розібратися у своїх почуттях, а романтичні стосунки можуть перерости в сильну прихильність. Якщо ці стосунки продовжаться, то вони можуть навіть вилитися у шлюб. У середині місяця Тельцю небезпечно ревнувати партнера до роботи, хобі, друзів, вимагати уваги до себе на шкоду всьому перерахованому. Кінець місяця виявиться щедрим на романтичні знайомства.

Здоров'я. У перший тиждень липня-2024 здоров'ю Тельця нічого не загрожує, а в другій половині місяця є ймовірність підхопити інфекцію. Тому важливо зміцнювати імунітет, харчуватися збалансовано і відводити на сон не менше восьми годин на добу. Наприкінці місяця може бути вразливим хребет, можуть виникати болі в спині. Місяць сприятливий для проходження курсу масажу, зазначив астролог.

Діва

Для Діви місяць також виявиться непростим. У першій декаді липня 2024 буде багато можливостей на оновлення, тому варто зайнятися складанням особистих і ділових планів. Діви будуть відчувати прилив сил і готовність активно діяти. Проте якщо були заплановані далекі поїздки і подорожі, то є ризик, що вони можуть зірватися. Також може підірватися авторитет Діви. У цей місяць потрібно підтримувати порядок у справах і планах, розставити всі крапки над "і".

Сприятливі дні липня 2024 року для Діви: 6, 11, 12, 19, 24, 25.

Несприятливі дні липня-2024 для Діви: 1, 8, 13, 14, 21, 29.

Кар'єра. Буде можливість шукати себе і вдосконалюватися, але варто рухатися лише традиційним шляхом. Діві доведеться цього місяця старанно працювати. Можуть виникнути складнощі та перешкоди, але наполегливість і терпіння будуть запорукою успіху.

Особисте життя. Із самого початку липня у Діви будуть хороші можливості для здобуття щастя в коханні та стосунках. Період сприятливий для зустрічі людини, з якою зав'яжеться приголомшливий роман. Щоб у домі панувало взаєморозуміння, Діві потрібно частіше проводити час із дітьми.

Здоров'я. У липні потрібно більше рухатися і частіше бувати на свіжому повітрі. Якщо не вистачає часу на заняття спортом, можна більше гуляти пішки вечорами. Варто зменшити навантаження на підшлункову залозу, відмовитися від солодкого, не піднімати важкі речі та не перепрацьовувати на присадибних ділянках, тому що можуть бути неприємні наслідки для хребта.

Терези

Терези в липні 2024 будуть в постійній напрузі. Треба постаратися відкинути непотрібну метушню. За словами астролога, цей місяць буде складним для представників знака. Терезам потрібно керуватися голосом розуму, а не підказками інтуїції – вона може підвести в липні.

У третій декаді липня очікується велика завантаженість на роботі. Можливо, доведеться пожертвувати деякими побутовими зручностями і залишатися понаднормово. Але такі зусилля дадуть плоди й у подальшому можуть принести великі надходження до сімейного бюджету.

Сприятливі дні липня 2024 року для Терезів: 8, 9, 12, 21, 22, 26.

Несприятливі дні липня-2024 для Терезів: 4, 10, 15, 20, 24, 31.

Кар'єра. Ситуація з кар’єрою буде двоїстою. На початку місяця не варто конфліктувати з начальством, адже це може призвести до звільнення. Ініціатива буде караною. Також потрібно ліквідувати усі борги. У другій половині липня може бути нова посаду, але буде дуже жорстка конкуренція.

Гроші. У липні фінансова стабільність Терезів може похитнутися, тому що потрібно буде допомогти грошима родичам. Крім цього, можливо доведеться витратитися на ремонт – щось може зламатися, наприклад, автомобіль. Перед поїздкою авто потрібно перевірити, щоб не зламалося в дорозі.

Особисте життя. У липні слід більше цікавитися бажаннями коханої людини і бути щедрими. Поряд із вирішенням службових питань Терезам не можна забувати про сім'ю. Якщо щось не склалося в сімейних стосунках, не варто поспішати роздмухувати конфлікт, бо він може покласти початок розлученню.

Здоров'я. Терезам слід використовувати липень із максимальною користю для себе, більше часу проводити на свіжому повітрі, більше їсти свіжих фруктів і овочів. Це хороший час для лікування психічних захворювань, неврозів, розладів сну і проведення різних діагностичних обстежень.

Водолій

Важчі дні у липні також можуть виникнути у представників знаку зодіаку Водолій. На роботі може бути аврал, також потрібно буде виконати старі обіцянки. Через деякі обов’язкові завдання місяць буде складним. У пріоритеті буде робота, тому відпустка, якщо вона була запланована, може зірватися. Якісь катастрофічні події можуть виникнути ближче до середини місяця. У другій декаді липня можуть статися ДТП і нещасні випадки.

Більш вдалою для Водолія буде остання декада липня – у цей час можливі приємні новини, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями, сюрпризи та авантюри, зміни на краще і вдалі несподівані поїздки. Наприкінці місяця з'явиться світло і надія на краще.

Сприятливі дні липня 2024 року для Водолія: 1, 12, 13, 15, 19, 21, 25, 30, 31.

Несприятливі дні липня-2024 для Водолія: 3, 6, 8, 14, 18, 23, 27.

Кар'єра і гроші. Великих змін у фінансовій сфері не буде – ситуація буде більш-менш стабільною. Проте відчуття скутості буде підштовхувати до виникнення бажання щось змінити. Інтуїція та вміння передбачити майбутній розвиток ситуації дасть змогу продумати вигідний комерційний план. Але роботу краще не змінювати, особливо в середині місяця.

Особисте життя. Конфлікти в особистому житті в липні вдасться вирішити, стосунки налагодяться. Наприкінці липня Водолій буде схильний до ексцентричних вчинків, що може погано позначатися на любовних стосунках. У стосунках із дітьми на початку липня загостряться протиріччя, але наприкінці місяця вдасться знайти компроміс.

Здоров'я. Друга половина липня 2024 року буде сприятливою у Водолія для зміцнювальних програм і оздоровчих процедур, санаторно-курортного лікування, проходження повторного курсу лікування. У середині місяця можуть загостритися хронічні недуги, особливо це стосується нервової системи. Слід також звернути увагу на очі, зокрема, не варто годинами або цілодобово сидіти перед комп'ютером, інакше є ризик посадити зір.

Дивіться гороскоп на липень-2024 для всіх знаків зодіаку від астролога Влада Росса:

Хто такий Влад Росс

Влад Росс – український дипломований астролог, астрополіттехнолог. Народився в Одесі, астрологією займається з 1993 року. Консультує людей з усього світу, серед його клієнтів було і залишається чимало українських політиків та зірок шоу-бізнесу. У 1993-2000 роках навчався в московському Зороастрийському інституті Павла Глоби, пише сайт Влада Росса.

Раніше астролог Влад Росс назвав щасливчиків липня. Щасливчиків липня всього троє – це Близнюки, Стрілець і Лев. Астролог Влад Росс склав гороскоп на місяць для кожного з них.

Також раніше Росс склав любовний гороскоп на липень 2024. 12 липня Венера буде в напруженому аспекті з Плутоном, що може посилити пристрасність і чутливість, свідчить гороскоп на місяць.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти