StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвята

Китайський гороскоп на сьогодні 10 грудня 2023: Кролик - чекайте на критику, Кінь - ваш службовий роман розкриють

9 грудня 2023, 10:34оновлено 12 грудня 2023, 10:25
Змія в цей день може бути більш відвертою, ніж зазвичай.
Китайський гороскоп на завтра
Китайський гороскоп на завтра / Колаж Главред, фото скріншот YouTube (Better Life), freepik

Китайський гороскоп - це дивовижна система, яка проникає в таємниці людської долі, грунтуючись на стародавніх китайських вченнях і мудрості, що налічують тисячі років. На відміну від західної астрології, китайський гороскоп спирається на цикли, пов'язані з роками та тваринами. Що готує китайський гороскоп на 10 грудня розповідаємо нижче.

Китайський гороскоп на сьогодні - Щур

У розпал кризи або періоду невизначеності ви можете бути настільки зосередженими, що все інше здається неважливим. Ця риса може засмутити близьких і рідних людей. Важливо дотримуватися балансу. Робіть перерви і дозволяйте собі відволіктися, особливо вдома цього вечора.

Китайський гороскоп на сьогодні - Бик

Безглузда енергія сьогодні загрожує конфліктами через право власності або справедливого поділу обов'язків і вигод. Шукайте взаємовигідні ситуації. Це також сприятливий день для того, щоб зробити необхідні призначення, щоб захистити своє здоров'я. Проекти, близькі до дому, можуть принести особливе задоволення. Знайдіть сьогодні час для занять, які вам найбільше подобаються.

відео дня

Китайський гороскоп на сьогодні - Тигр

Це день, коли ви можете насолоджуватися широким колом спілкування. Це стосується як близьких, так і далеких друзів. Спілкуйтеся з ними та складайте плани на майбутні свята, якщо це можливо. Коротка розмова з кимось, кого ти любиш, але рідко бачиш, може стати головною подією дня. Діти та домашні тварини потребують вашої уваги.

Китайський гороскоп на сьогодні - Кролик

Можливо, сьогодні ви або інша людина сповнені колючих зауважень. У здорових стосунках на кожен негативний коментар чи жест припадає щонайменше п'ять позитивних. Переконайтеся, що ви підтримуєте баланс. Докладіть трохи зусиль, щоб дати комусь зрозуміти, як ви їх цінуєте.

Китайський гороскоп на сьогодні - Дракон

Можливо, ви відчуваєте стрес, від якого важко позбутися. Можливо, ви більш ніж зазвичай чутливі до емоційного стану інших людей. Потужні енергії на роботі сьогодні можуть бути використані як на благо, так і на шкоду. Ви повинні піклуватися про інших і виховувати в собі чесність, мужність і справедливість.

Китайський гороскоп на сьогодні - Змія

Сьогодні ви можете бути більш відвертими, ніж зазвичай. У вас досить прямий погляд на людей, що означає, що вони вам або подобаються, або ні, і ви не боїтеся говорити те, що думаєте. Це може спрацювати проти вас у майбутньому. Вибирайте свої битви і намагайтеся переглядати поспішні судження.

Китайський гороскоп на сьогодні - Кінь

Сьогодні ваша емоційна натура може взяти верх над зазвичай холодним і розважливим розумом. Ваші емоції можуть розбігатися на всі боки відразу - вам одночасно і жарко, і холодно. Службові романи можуть вийти на поверхню. Все буде простіше, якщо ви зможете побачити смішну сторону будь-якої ситуації.

Китайський гороскоп на сьогодні - Коза

Сьогодні інтенсивні емоції можна направити в корисне русло. Це можуть бути фізичні вправи або пристрасна зустріч з коханою людиною. Важливо відчувати, що у вас є людина, яка вас прикриває, або домашня база, де ви можете безпечно відійти і відновити сили. Зробіть це своїм пріоритетом.

Китайський гороскоп на сьогодні - Мавпа

Зробіть впевнений вибір в робочій або особистій ситуації, яка опинилася на роздоріжжі. Змиріться з будь-якою складною енергією, що йде вашим шляхом. Придивіться до свого будинку і заплануйте поліпшення ситуації з мінімальними витратами. Напружені стосунки можуть перейти в негативний стан. Зробіть все можливе, щоб зберегти спокій.

Китайський гороскоп на сьогодні - Півень

Сьогодні може бути важко дотримуватися графіка. Для деяких напружений сезон може здатися трохи антикліматичним. Інші можуть не помітити, що почуваються трохи сумно чи самотньо. Поговоріть з надійними друзями. Пам'ятайте про загальну картину і не впадайте у відчай. Неприємності недовговічні, і сонце знову засяє.

Китайський гороскоп на сьогодні - Собака

Іноді найкраще використовувати прямий підхід. Чітко визначте, чого ви чекаєте від інших. Будьте трохи консервативними, оцінюючи, скільки ви можете зробити сьогодні. Сімейні обов'язки можуть вимагати додаткового часу. Відволікання і зміна планів будуть звичайною справою. Не варто недооцінювати потреби жінок у вашій родині.

Китайський гороскоп на сьогодні - Кабан

Хоча вдома все може бути просто, конфлікти на роботі або серед друзів можуть виявитися складнішими. Рекомендується будь-яка діяльність, яка дозволить вам бути легким і невимушеним. Зробіть все можливе, щоб бути щасливим і плисти за течією. Діти та домашні тварини можуть направити вас у правильному напрямку.

Джерело

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Читайте також:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти