StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникЖиттяСвятаСад і город

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня: Тельцям - сюрприз, Ракам - задоволення

23 червня 2024, 15:20
2065
Астрологи розповіли, що пророкують зірки з 24 по 30 червня всім знакам зодіаку.
Гороскоп на тиждень
Гороскоп на тиждень / Колаж Главред, фото: pixabay.com

Гороскоп на тиждень розповість, які сюрпризи готують для вас зірки. Дізнайтеся, як вплинуть планетарні впливи на ваше життя, кар'єру та стосунки.

Чи готові ви до нових можливостей, чи вам варто остерігатися несподіваних поворотів долі?

Гороскоп на тиждень Овен

Доглядайте за своїм емоційним і домашнім середовищем, поки планети навалюються на цю менш публічну сферу. Подумайте про стабільність, яку забезпечує дереву велика коренева система, і про те, як його структура має відповідати або перевершувати все, що дерево здатне випустити у світ. Візьміть це собі на замітку цього місяця.

відео дня

Що більші ваші амбіції, то більшим і стабільнішим має бути ваш фундамент: як угорі, так і внизу. У зв'язку з цим приділіть час собі, своїм близьким стосункам і прислухайтеся до свого серця, а також до голови. Хоча цей сезон суперечить вашому сміливому стилю, вам буде корисно познайомитися зі своєю більш вразливою стороною. Відчуйте свої почуття і просто прийміть їх без осуду.

Настрій підніметься, коли Місяць запалиться у вашому знаку у вихідні. Заплануйте пригоду або вирушайте в дорогу з іскрою спонтанності.

Гороскоп на тиждень Телець

Ваші стосунки із сусідами, братами і сестрами можуть вийти на перший план, коли Сонце активізує цю сферу. Застосовуйте теплий підхід і прагніть налагодити емоційний зв'язок із людьми. Пам'ятайте, що спільна трапеза скріплює стосунки.

Саме прості речі змушують людей почуватися близькими, захищеними та безпечними, тож поділіться своїми талантами в приготуванні їжі, забезпеченні та організації. Навчання на короткострокових курсах, у родичів чи в місцевій спільноті також буде доречним.

Не варто недооцінювати ресурси, які знаходяться навколо вас у найменш ймовірних місцях і серед людей. Незалежно від віку людини, вона може здивувати та перевершити ваші очікування, тож будьте відкриті та слідуйте своїй цікавості. Інтуїція - найкраща розвідка цього місяця; набирайте і відточуйте свою.

Гороскоп на тиждень Близнюки

Я хочу постійно нагадувати вам про те, що це неймовірні дванадцять місяців, коли карти й зірки складаються на вашу користь. Використовуйте кожну думку, дію, можливість і навіть більше. Це ваш шанс дізнатися, навчити, розширити, привести в дію ідею, мрію або потенціал. Можливо, щось важливе, наприклад, переїзд, здобуття ступеня, бізнес або книга.

Наступного року на вас чекає продовження, у якому ви зможете використати результати цього року, тож просувайте його якомога далі й переконайтеся, що це те, у що ви дійсно вірите, щоб воно було стійким.

Віра в себе - ключовий момент, як і максимальний прояв духу щедрості в обміні ідеями, інформацією, написанні статей, виступах, навчанні та викладанні. Цього тижня проаналізуйте свої цінності, доходи та бюджет. Дійте послідовно, у рамках загальної мінливості Близнюків, якою ви відомі, і все складеться і окупиться.

Гороскоп на тиждень Рак

Сонячний промінь упевненості - ваш, тож не соромтеся. Спробуйте це (заповніть пробіл)! Ви - сприйнятливий і чутливий знак. Навіть якщо ця тверда оболонка не завжди показує це, ваші очі, безумовно, бачать, і ми всі можемо це відчути.

Поки світло Всесвіту перебуває у вашому знаку, разом із цікавим Меркурієм і Венерою, що вибухає любов'ю, руйнуйте бар'єри між тим, де ви зараз перебуваєте, і тим, чого хочете. Дозвольте собі вирватися вперед, сяяти, домагатися свого, прив'язуватися і знати, що інші хочуть для вас найкращого.

З таким позитивним настроєм ви з більшою ймовірністю досягнете успіху й отримаєте задоволення від процесу. Це чудовий час, щоб оновити знімки, персональний брендинг, поповнити гардероб або взагалі проявити себе і бути на слуху. Домагайтеся того, чого хочете, і розширте частину свого світу.

Гороскоп на тиждень Лев

Із чого складаються ваші мрії, Леве? Буквально записуйте життя уві сні, вловлюйте атмосферу, текстури настрою і почуття в сценаріях. Приготуйте щоденник або голосову замітку, щоб записати їх наяву або розповісти комусь із близьких.

Часто сенс може проявитися або сон вирішиться, коли ви його напишете чи проговорите. Якщо в ньому є щось не дуже приємне, перегляньте сон ще раз, дійшовши до цієї частини, а потім змініть сюжет, щоб вирішити цю проблему. Або попросіть друга переказати вам сон зі своєю версією більш позитивного вирішення.

Це потужна і водночас проста шаманська техніка, спробуйте її. Підсвідомість - це ціла галактика, і вона схильна спілкуватися символічно і за допомогою почуттів, а не дотримуватися правил реальності або суспільства. Побудуйте міст до неї в цьому сезоні.

Гороскоп на тиждень Діва

Сонячний знак цього сезону - Рак - дуже піклується. Ми всі знаємо, що ви теж, тому зв'яжіться з друзями або колегами, які відчувають себе як сім'я, і спілкуйтеся від чистого серця. Ви можете домогтися більшого, об'єднавшись у групу, завдяки узам співчуття і реальним зв'язкам. Не чекайте, поки вас попросять, проявляйте ініціативу і підтримуйте справжні стосунки.

Похід на звану вечерю може стати чудовим приводом познайомитися з великою кількістю людей і не зупинятися на досягнутому. Відгукуйтеся на всі запрошення, які надходять, або напишіть свої власні та розішліть їх, щоб почати спілкування.

Подумайте про те, щоб організувати невеликі зустрічі для людей, які, як ви знаєте, мають зустрітися одне з одним через кохання, роботу, дружбу або зі схожими цілями. Якщо вас запрошує на захід хтось інший, погоджуйтеся - можливо, ви зустрінете ту саму людину!

Гороскоп на тиждень Терези

Прочитайте гороскоп для Овна, а потім переверніть його. Цей сезон дійсно спрямований на зростання і професійну присутність, яку бачить увесь світ. Танцюйте так, щоб усі дивилися, так би мовити. Це енергія великої мами й матріарха. Поки статус і ваша публічна, професійна сфера освітлені, виходьте на світло!

Ростіть свої гілки, обростайте листям, приймайте птахів і тварин. Інакше кажучи, розвивайте професійні відносини, а також свою кар'єру і бренд.

У минулому ми багато в чому дотримувалися певного погляду на те, який вигляд має мати професіонал або кар'єрист, але ситуація змінюється зі збільшенням розмаїття на робочому місці, а також представленого в ЗМІ та соціальних мережах.

Наші уявлення про себе і свої можливості змінюються. Якщо ви не бачите цього у світі, знайте, що ви можете стати таким і показати це іншим, які йдуть за вами. Спілкуйтеся і формуйте життєво важливі, теплі та турботливі професійні стосунки.

Гороскоп на тиждень Скорпіон

Поєднання самопросвітлення, любові до себе і доброго ставлення до себе - все це допоможе вам поліпшити свій світогляд, а отже, можливості і майбутнє. Позитивний ефект може тільки допомогти, звісно ж, із часткою прагматизму.

Вивчіть свою філософію, ті найважливіші питання, заради яких кожен Скорпіон із задоволенням ухиляється від світських бесід. Знайдіть ідеального співрозмовника в будь-якій кімнаті і, так би мовити, "йдіть туди".

Ви побачите, що вони можуть пролити актуальне світло на те, що ви шукаєте, і оцінять ваш коментар про "спорідненість" у ті моменти, коли інші схильні змінювати тему! На цьому тижні є повчальні моменти, а також ті, на яких варто вчитися. Фігура, що виховує або материнська фігура, може поділитися з вами багатьом. Вчіться в них.

Гороскоп на тиждень Стрілець

Охоплені водно-душевним настроєм цього тижня, потягніться до читання або фільму, в якому відображені ваші почуття. Іноді історії можуть бути ліками і допомогти нам зв'язатися з нашими власними почуттями. Або стати екраном, на який можна спроектувати вміст наших потаємних куточків.

Розмови можуть стати подібною віддушиною, якщо ви готові зануритися в їхні глибини. З огляду на це, зверніть увагу на свої відповіді і на те, коли активується відчуття сенсу.

Свідомість - цікава штука, і ніхто до кінця не розуміє її механізмів. Цього тижня, якщо ви будете уважні, ви зможете вловити кілька швидкоплинних моментів підземної ясності. Зазирніть у глибини своїх почуттів і, навіть якщо ви не можете їх перекласти, учувствуйтесь у них.

Гороскоп на тиждень Козеріг

Приділіть більше уваги тим, які мають значення. Проведіть час, балуючи одне одного, приділяючи увагу як внутрішньому життю, так і зручностям. Час біля води зцілює, зближує, розслабляє і життєстверджує, як і спільна їжа та турбота про потреби коханого.

Обов'язково вибирайте і запрошуйте людей, які взаємно підсилюють одне одного. У цій сфері дуже важлива рівність.

Стосунки - це рівні можливості, навіть якщо вам подобається надавати і брати участь у них більше, ніж, можливо, варто було б! Хтось харизматичний, чарівний і балакучий входить у ваше життя. Віддайтеся своїм почуттям і насолоджуйтеся розвитком зв'язку.

Гороскоп на тиждень Водолій

З неділі до вівторка у ваш знак увійде Ла Місяць, і почнеться тиждень із тим самим поєднанням знаків Сонця і Місяця, що і в карті народження США. Так, навіть у країн є свій гороскоп. Є сторона сімейних цінностей і комфортної їжі - це Сонце в домашньому Раку, краб. Потім - свобода і свобода для всіх. Химерна і надзвичайно різноманітна суміш людей, віросповідань і поглядів - усе під одним прапором.

Тож черпайте натхнення в тих місцях та обличчях, які змушують вас почуватися найпомітнішими. Тут справді є щось для кожного, і це девіз, який потрібно взяти з собою в кожен день.

Зберігайте відкритість розуму, відкритість серця і проявляйте ініціативу, щоб змінити світ, який ви хочете бачити. Усе, що ми можемо зробити, це, принаймні, висловити своє найкраще бачення світу. Зробіть це цього тижня, Водолій.

Гороскоп на тиждень Риби

У середині тижня Ла Місяць проходитиме через ваш знак до початку п'ятниці, утворюючи шість планет у водних знаках. Це принесе м'який настрій і трохи ескапізму. Вирушайте з близькими друзями до найближчої водойми, кінотеатру чи мистецького середовища. А ще краще - на побачення з кимось новим або вже сформованим, якщо ви не проти.

Якщо ваше уявлення про приємне проведення часу - це допомога тим, хто потребує її більше, ніж ви, знайдіть благодійну організацію, в якій ви могли б допомогти, і поспостерігайте за тим, як ваш супутник проявляє себе в процесі!

Ви дізнаєтеся багато нового про себе і, можливо, навіть відкриєте новий інтерес, хобі або талант! Якщо ви коли-небудь замислювалися про відкриття або розвиток вроджених екстрасенсорних здібностей, знайдіть курси або групу, в якій вам було б цікаво вчитися. Це може бути весело і, знову ж таки, незвичайний варіант знайомства! Налаштуватися на картину чи рослину?

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їхні положення та твердження не можна перевірити чи підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за ім'ям і подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Джерело.

Вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти