"У Росії більше немає шансів": Шольц заявив, що РФ ніколи не виграє війну проти України

Німецький канцлер також підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.
Шольц, Путин
Шольц заявив, що Путін ніколи не виграє війну проти України / УНІАН, Reuters

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що перемога Росії у війні проти України наразі виглядає малоймовірною. Він також наголосив, що Німеччина продовжить надавати підтримку Україні.

Про це Шольц сказав на конференції Соціал-демократичної партії, пише Spiegel.

"Зважаючи на підтримку Німеччиною атакованої України, стає все більш очевидним, що Росія не тільки не повинна виграти цю війну, а й не виграє її", - заявив канцлер.

Також Шольц підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Він додав, що Німеччина робить це фінансово, гуманітарно та постачає зброю для ЗСУ. Саме тому у російської окупаційної армії взагалі не буде шансів перемогти Україну.

Шольц ще раз наголосив на важливості своєї зустрічі з главою держави та лідером партії Китаю Сі Цзіньпіном, на якій обидва застерегли від застосування ядерної зброї. Країни G20 також заявили, що ядерна зброя не повинна застосовуватись у цій війні.

На нещодавньому саміті в Індонезії переважна більшість групи провідних промислово розвинених країн попри серйозні розбіжності в думках, рішуче засудили війну Росії проти України.

Нагадаємо, нещодавно канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про те, що застосування російським диктатором Володимиром Путіним ядерної зброї проти України є "червною лінією", яку не можна переходити.

"Не дозволено, це неприйнятно використовувати ядерну зброю в цьому конфлікті. Ми закликаємо Росію чітко заявити, що вона цього робити не буде. Це буде межа, яку не можна переходити", - заявив він.

Також раніше Шольц заявляв, що напад Росії на Україну є частиною великого "хрестового походу" проти всього колективного Заходу.

"Увесь час Володимир Путін і його помічники чітко давали зрозуміти одну річ: ця війна стосується не лише України, вони вважають війну проти України частиною більшого хрестового походу", - сказав німецький канцлер.

Вас може зацікавити:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти