Трамп-молодший відреагував на блокування батька в Twitter

Він також задався питанням про те, що великі технологічні компанії можуть цензурувати президента.

false
Син Трампа відреагував на блокування батька в Твіттері

Дональд Трамп-молодший, син чинного президента США, прокоментував у своєму Twitter блокування цією соціальною мережею аккаунту батька.

"Світ сміється над Америкою, а Мао, Ленін і Сталін посміхаються", - зазначив він.

Трамп-молодший також задався питанням про те, що великі технологічні компанії можуть цензурувати президента.

"Свобода слова мертва і контролюється могутніми ліваками", - відкинув Він і розмістив посилання на власний сайт на випадок, якщо його також заблокують у Твіттері.

false

Останні події в США-про що повідомлялося раніше:

  • 6 січня у Вашингтоні під час засідання Конгресу США з питання затвердження підсумків виборів президента, перемогу в яких здобув "демократ" Джо Байден, у Капітолію відбулися заворушення. Прихильники Дональда Трампа увірвалися в будівлю Конгресу і спробували влаштувати штурм.
  • Чинний президент Дональд Трамп заявив, що він як і раніше не визнає підсумків виборів глави держави, проте закликав своїх прихильників припинити протести.
  • У керівництві Палати представників вже заявили, що якщо Трамп добровільно не піде у відставку у зв'язку з подіями у Капітолію, "демократи" ініціюють процедуру імпічменту.
  • Відтепер чинний президент США Дональд Трамп більше не зможе писати в Twitter – в компанії прийняли рішення назавжди заблокувати його особистий аккаунт. У публікаціях Трампа побачили "ризик подальшого підбурювання до насильства".

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти