У РФ оскаженіли від трейлера української гри про захоплення Москви Гітлером

Трейлер до нової стратегії Strategic Mind: Blitzkrieg (в якій нацистський Третій Рейх перемагає СРСР) викликав шквал обурення в Росії.
У РФ оскаженіли від трейлера української гри про захоплення Москви Гітлером
Strategic Mind: Blitzkrieg/ скріншот з трейлера

Опублікований у всесвітній Мережі рекламний трейлер до нової стратегії Strategic Mind: Blitzkrieg (розробник ‒ київська студія Starni Games) викликав великий резонанс і обурення в Росії.

У відео показано закінчення Другої світової війни в жанрі "альтернативна історія" ‒ з перемогою нацистського Третього Рейху і диктатором Адольфом Гітлером, яка приймає парад на Червоній площі в захопленій Москві.

В описі на YouTube-каналі студії-розробника зазначається, що гра вже доступна споживачам для купівлі на онлайн-платформи Steam.

"Шанувальники військових ігор по всьому світу отримають можливість насолодитися новою покрокової стратегією Другої світової війни з німецької перспективою! У цьому відео ми представляємо частину ігрового сюжету після перемоги в битві під Москвою", – написали розробники.

Сам факт випуску трейлера викликав обурення у російського сенатора і члена комітету Ради Федерації РФ з оборони та безпеки Франц Клинцевич в інтерв'ю місцевим ЗМІ розповів ‒ такі проекти будуть контролювати спеціальні наглядові органи. Крім того, політик пригрозив кримінальною відповідальністю тим, хто буде поширювати гру.

"Це взагалі суперечить міжнародному праву не тільки у нас, а й скрізь, через пропаганду фашистської ідеології. Це кримінально каране діяння. Тому ті люди, які будуть просувати таку гру, будуть негайно піддані кримінальному переслідуванню", – підсумував він.

Трейлер гри Strategic Mind: Blitzkrieg

Нагадаємо, раніше, влітку 2018 року, тодішній керівник Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович оголосив про розробку фахівцями установи про розробку спеціальної настільної гри, яка була присвячена битвам Української повстанської армії під час Другої світової війни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти